Melissa Gorga komenton 'Normale e re' me Teresa Giudice

Klea

Melissa Gorga komenton ‘Normale e re’ me Teresa Giudice

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Melissa Gorga foli për “normalitetin e ri” të saj me Teresa Giudice gjatë xhirimeve të sezonit të fundit.

“Është normale e re,” tha ajo për Entertainment Tonight. “Unë mendoj se është ajo që është. Unë gjithmonë them se është për të ardhur keq. Unë kurrë nuk do të jem i lumtur për këtë. Por ne të gjithë po jetojmë dhe jemi të lumtur, dhe ndonjëherë gjërat thjesht duhet të marrin rrugën e tyre. Tani për tani, padyshim që është kështu.”

Ylli i RHONJ dhe bashkëshorti i saj, Joe Gorga, janë ndarë nga motra e tyre. Teresa Giudice, dhe partnerin e saj, Luis Ruelas, që nga ribashkimi shpërthyes i sezonit 13. Megjithatë, ndryshe nga vitet e kaluara, sezoni 14 do të ketë një fokus krejtësisht të ndryshëm. “Keqkuptimi më i madh është se do të ketë më shumë dramë mes meje dhe kunatës sime,” tha Melissa. “Ne as nuk e shikojmë njëri-tjetrin.”

Melissa lë të kuptohet për një kthim pranveror RHONJ…

Më vonë gjatë bisedës së saj, Melissa ngacmoi kur fansat e Bravo mund të prisnin të shihnin zonjat e Garden State përsëri në ekranet e tyre. “Me sa dëgjoj, në pranverë. Do të jesh herët, në fillim të pranverës. Janë bërë [filming].”

Sa i përket dramës këtë sezon, shikuesit mund të presin grindje të reja.

Jackie Goldschneider ka shkuar përpara dhe me radhë me Margaret Josephs, e cila tha se ka shumë “ndryshime në marrëdhënie”.

“Disa njerëz që unë mendoja se ishin miqtë e mi në të vërtetë nuk janë,” tha ajo. “[They’re] jo njerëzit që mendoja se ishin, dhe mendoj se të gjithë e dinë se kush është.”

Për më tepër, Jennifer Aydin dhe Danielle Cabral u përleshën, duke bërë që ata të humbnin disa ditë xhirime, ndërsa Bravo kreu një hetim, i cili rezultoi me paralajmërime me shkrim. Por Jennifer nuk është e vetmja shtëpiake me të cilën po lufton Danielle. Në këtë listë mund të shtoni edhe Trenë, e cila ka qëndruar përkrah Jennifer gjatë gjithë sezonit.

Real Housewives of New Jersey thuhet se do të rikthehet në pranverën e vitit 2024.