Melissa Gorga

Klea

Melissa Gorga kërkon që Teresa Giudice të pushohet nga puna, thotë se “RHONJ” është “bërë vërtet toksike”

Melissa Gorga kërkon që Teresa Giudice të pushohet nga puna, thotë se “RHONJ” është “bërë vërtet toksike”

Melissa Gorga flet për toksicitetin në RHONJ dhe bën thirrje për një ndryshim të kapsit. Zbuloni pse ajo dëshiron Teresa Giudice i pushuar.

Melissa Gorga

Amvise të vërteta të Nju Xhersit yll Melissa Gorga po i bën jehonë ndjenjave të shikuesve se reality show Bravo është për shkak të një ndryshimi të aktorëve pas asaj që ajo e përshkroi si një “toksik”, sezonin 14, të cilit i mungonte veçanërisht një ribashkim.

“Unë pajtohem me Bravo se duhet të ketë ndryshime … Unë pajtohem me këtë 100 për qind.” Melisa ndahet me Entertainment Tonight të hënën, më 8 korrik, gjatë premierës së filmit Divorce in the Black nga Tyler Perry në qytetin e Nju Jorkut. “Unë mendoj se gjërat janë bërë vërtet toksike.”

“Ka dy nga anëtarët e kastit tim që kanë luajtur shumë pis në prapaskenë dhe po del.” Melisa, 45, shtoi, duke refuzuar të identifikojë personat e përfshirë. “Gjithçka del jashtë sepse gjithmonë ngrihet lart, del gjithmonë në lavanderi. Kanë kaluar vite, kështu që gjithçka po vjen përpara.”

Melissa Gorga

Këtë sezon të Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit ka vënë në pah përçarjen e vazhdueshme ndërmjet Melissa Gorga45 vjeç dhe kunata e saj Teresa Giudice52 vjeç, me të dy raportohet se nuk ndajnë asnjë skenë mes viteve të konfliktit familjar. Melisamartuar me vëllanë e Terezës Joe Gorgaka qenë një figurë qendrore në dinamikën e emisionit, që përfshin edhe Dolores Katania, Margaret Josephs, Jennifer Aydin, Danielle Cabral, Rachel Fuda, Jackie Goldschneiderdhe Jennifer Fessler.

Teresa Giudice

Grindja jo vetëm që ka acaruar marrëdhëniet ndërmjet Melisa dhe Tereza por ka ndarë edhe besnikërinë mes pjesës tjetër të kastit. Burime zbuluan për Us Weekly në qershor se RHONJ do të shkëputej nga tradita duke hequr dorë nga një ribashkim tradicional këtë sezon për shkak të tensioneve të përshkallëzuara mes grave. “Ribashkimi supozohet të ketë të bëjë me zgjidhjen dhe është e qartë se nuk ka zgjidhje për asnjë problem mes grave,” shpjegoi një burim i brendshëm. “Nuk ka asnjë mbyllje në një hark dhe nuk do të ndodhë.”

Melissa Gorga

Producenti ekzekutiv Andy Cohen ka siguruar fansat se pavarësisht mungesës së një ribashkimi tradicional, finalja e sezonit të 14-të të Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit do të ofrojë shumë mbyllje dhe zgjidhje.

“Gjëja kryesore është se e gjithë kjo do të ketë kuptim sapo të shihni finalen.” Andy Cohen zbuluar gjatë një episodi të SiriusXM’s Realiteti i kontrolluar me Kiki Monique në qershor. Duke reflektuar për procesin e prodhimit, ai vuri në dukje, “Kur të gjithë ne prodhuesit pamë prerjen e fundit të finales, të gjithë erdhëm në vendim veç e veç dhe më pas folëm. Të gjithë kishim të njëjtin mendim, që është finalja është një lloj finale dhe ribashkimi të gjitha në një.”

Teresa Giudice

Duke e përshkruar finalen në kontekstin e traditës dramatike të shfaqjes, Andy Cohen theksoi ndikimin e takimit përfundimtar në grup. “Është në traditën e madhe të finaleve absolutisht tronditëse, dramatike të Jersey-t dhe ata kanë këtë takim të fundit epik në grup, i cili është sikur, duket si Darka e Fundit dhe është pikërisht Jersey. Dhe është tronditëse dhe dramatike dhe është një televizor i mahnitshëm,” shtoi ai. “Po të them, kur ta shohësh, mendoj se do të ndihesh i kompletuar.”

Teresa Giudice

Për sa i përket potencialit për rindezjen e “RHONJ” me një kast të ri, të ngjashëm me ndryshimet e fundit në “The Real Housewives of New York City”, Cohen mbeti i kujdesshëm për marrjen e ndonjë vendimi përfundimtar. “Ne do të kalojmë sezonin e ardhshëm pasi ai të vijë,” i shpjegoi ai Kiki Monique, duke theksuar nevojën që prodhuesit “të marrin një minutë për t’i kuptuar gjërat”.

Tifozët mund të kapin Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit transmetohet të dielave Bravo në orën 20:00 ET, dhe gjithashtu transmetohet në Peacock.