Melissa Gorga "Gjeti paqe" pavarësisht nga grindjet me Teresa Giudice

Klea

Melissa Gorga “Gjeti paqe” pavarësisht nga grindjet me Teresa Giudice

Sezoni 14 i Real Housewives of New Jersey do të kthehet në Bravo në muajt e ardhshëm. Çuditërisht, Melissa Gorga dhe Teresa Giudice ishin në gjendje të filmonin pa i shkulur kokën njëri-tjetrit.

Duket se Tre me të vërtetë e ka mbyllur për mirë derën në Gorgas.

Melissa foli së fundmi me E! Lajmet në BravoCon të këtij viti dhe ndanë se si ajo dhe Tereza ishin në gjendje të lundronin duke filmuar një shfaqje pa ndërvepruar. “Ne e kemi kaluar këtë shumë mirë, mendoj, këtë sezon,” tha ajo.

“Ne po bëjmë atë që mundemi si ekip. Fatkeqësisht, është një grup, dhe është një ekip, dhe duhet të jesh një lloj lojtari skuadre për të qenë në ekip.”

Melissa gjeti paqen pa Teresa Giudice

(Foto nga Dimitrios Kambouris/Getty Images)

MelGo shtoi në intervistën e saj se pavarësisht se nuk ka folur me kunatën e saj, ajo ka qenë në një gjendje të qetë.

“Ne kemi qenë të gjithë në të njëjtën dhomë së bashku, por unë dhe ajo nuk kemi asnjë komunikim, gjë që jam shumë i kënaqur. Kam gjetur paqen dhe do të doja ta mbaja atë në këtë mënyrë.”

Teresa dhe Melissa kanë qenë në luftë me njëra-tjetrën që nga sezoni i tretë i reality show-t. Pas vitesh ulje-ngritjesh, grimimesh dhe ndarjesh, marrëdhënia e çiftit arriti një pikë vlimi gjatë sezonit 13 që i dëmtoi ata për mirë kur Luis Ruelas foli për akuzat për mashtrim që përfshinin Melissa.

Joe, Luis, Mel dhe Tre patën një shpërthim masiv në finale, gjë që rezultoi në Gorgas që hoqi dorë nga dasma e Terezës menjëherë pas. Në ribashkim, Jersey OG deklaroi se kishte mbaruar me vëllain dhe motrën e saj, duke lënë shumë të pyesin se si mund të vazhdonte shfaqja.

Producenti ekzekutiv Andy Cohen foli për sezonin e ardhshëm dhe se si do të zhvillohet marrëdhënia e tyre.

“Mendova se kishte diçka shumë freskuese tek ata këtë sezon, duke bashkëjetuar deri në atë pikë sa të gjithë e kuptojnë se sa shumë e urrenin njëri-tjetrin”, tha ai në qershor. “Por ata ishin rreth njëri-tjetrit, kështu që unë mendoj se ata mund të bashkëjetojnë.”