Melissa Gorga 'E tronditur' nga Jackie Goldschneider

Klea

Melissa Gorga 'E tronditur' nga Jackie Goldschneider

Le te jemi te sinqerte. Askush nuk e priste vërtet Jackie Goldschneider të jesh papritmas në hiret e mira të Teresa Giudice. Ky zhvillim i kapi të gjithë në befasi, përfshirë ish-miqtë e Jackie-t Melissa Gorga dhe Margaret Josephs. Duket sikur dje kur Jackie dhe Teresa po i bërtisnin njëri-tjetrit për metafora dhe mashtruan thashethemet. Tani, ata janë befas në të njëjtën anë të gjërave në sezonin 14 të Real Housewives of New Jersey.

Blindside nga Jackie

Në Episodin 5, pamë momentin kur Teresa e rifilloi Jackie-n në Instagram, duke sinjalizuar fundin e grindjes së tyre dhe fillimin e një miqësie të re. Ndërkohë, Melisa është ndjerë e mërzitur duke parë të gjitha këto që shpaloset. Në një intervistë për People, ajo shpjegoi se si e gjithë kjo e ka lënë atë të “tronditur” dhe “të zhgënjyer” me Jackin.

“Mendoj se fansat do të shohin se ishte shumë e qartë me atë që Jackie po përpiqej të bënte këtu, dhe nuk del e vërtetë ose për arsyet e duhura,” tha Melissa. “Pra, është e trishtueshme sepse unë isha avokati i saj më i madh. Unë e doja atë. Unë thashë që në ditën e parë: 'Ajo është një vajzë e fortë'. Ajo ishte pranë meje gjatë gjithë kohës.”

Sipas Melissa, ndryshimi i papritur nga Jackie i ka dhënë fund miqësisë së tyre. Ajo ndjeu sikur sjellja e Jackie ndaj saj ishte sepse ajo po ridrejtonte zhgënjimet e saj me Margaret. Sido që të jetë, Melissa tha se do të shohim që marrëdhënia e tyre të përkeqësohet edhe më shumë deri në fund të sezonit. Dhe meqenëse nuk do të ketë një ribashkim tradicional për sezonin 14, ekziston mundësia që ne të mos e shohim kurrë këtë marrëdhënie të rimëkëmbet në kamera.

“Unë nuk e urrej Jackie,” sqaroi Melissa. “Unë jam thjesht i tronditur nga ajo dhe do të thosha i zhgënjyer dhe nuk mund ta besoj që ajo zgjodhi atë rrugë.”

Real Housewives of New Jersey transmeton episode të reja në Bravo, të dielave mbrëma në orën 8/7c.