Megan Thee Stallion bërtet nga amvisat e preferuara të vërteta

Klea

Megan Thee Stallion bërtet nga amvisat e preferuara të vërteta

Gjithmonë ka njëfarë ngushëllimi të dish se të famshëmve u pëlqen TV realiteti po aq sa popullsia e përgjithshme. Ajo i arsyeton të famshmit, ndërkohë që informon shikuesit se nuk është turp të shikosh zhanrin.

Me mbylljen e vitit 2023, pothuajse të gjithë po përgatisin listat e tyre të momenteve, episodeve dhe, sigurisht, anëtarëve të kastit kryesor të realitetit të këtij viti. 2023 ishte një vit i madh për zonjat kryesore të Bravo-s, me kaq shumë amvise që bëjnë valë në ekran dhe jashtë saj.

Të famshmit madje kanë hyrë në trendin e renditjes. Këtë javë, Megan Thee Stallion ndau disa nga yjet e saj të preferuar nga Amvise të vërteta ekskluzivitetet. Pra, cilët ishin të paktë ata me fat që të merrnin një thirrje nga Megan? Zbulojeni më poshtë.

Megan i pëlqen Meredith Marks, Karen Huger dhe më shumë

Gjatë një Live në Instagram në Ditën e Falënderimeve, Megan njoftoi fansat se kush ishte në listën e amvisave të preferuara në vitin 2023. Duke filluar me Amvise Reale të Salt Lake City, Megan u bëri thirrje Meredith Marks dhe Monica Garcia. “Meredith është ajo. Jo të dy”, tha ajo. “Ajo tha, ‘Mund të largohesh’. E ndjej këtë në një nivel shpirtëror.”

Megan vazhdoi: “Dhe mua më pëlqen vajza e re. Të gjithë duhet të hiqni dorë nga grindjet me Monikën. Bushtër, unë do të jem vajza e saj e shtëpisë në shfaqje. Më pëlqen Monica.” Megan zbuloi gjithashtu se i donte Real Housewives of Potomac, duke zbuluar Karen Huger si të preferuarën e saj. “Të gjithë puthin bythën e Karen-it ashtu siç duhet, sepse ajo është madhja”.

Ajo shtoi: “Ajo është vajza. Karen është thjesht një kurvë e keqe. Ndihem sikur kjo është tezja ime.” Më shumë, Megan konfirmoi gjithashtu se i donte të gjithë në Real Housewives of Atlanta. “I gjithë kasti i… është i mrekullueshëm. Asgjë në lidhje me të nuk më pëlqen.” Megjithatë, ajo i bëri jehonë edhe një ndjenje të njohur të fansave: “Unë dua që ata të sjellin Porsha [Williams] dhe NeNe [Leakes] mbrapa.”