Më të mirat Teresa Giudice Photoshop Fail Memes

Klea

Më të mirat Teresa Giudice Photoshop Fail Memes

Amvise të vërteta të Nju Xhersit, Teresa Giudice, njihet për shumë gjëra. Ajo është një autore e suksesshme, nënë, jogi dhe yll i realitetit televiziv. Megjithatë, siç mësuam së fundmi, ajo nuk është më e mira kur bëhet fjalë për Photoshop. Të gjithë e dinë që nuk duhet vërtetë shkulni një foto, veçanërisht nëse jeni në qendër të vëmendjes, por gjithsesi, Tre e mirë e bëri atë dhe e gjeti veten në ujë të nxehtë. Tani, të gjithë, përfshirë disa nga miqtë e saj, po tallen me të dhe memet janë goxha ikonike.

Teresa Giudice në Egjipt!

Ndoshta memeja më kreative duhej të ishte ajo e Terezës dhe Larsa Pippenit përballë Piramidave. Edhe pse Kleopatra nuk ishte e disponueshme për ferr, dy amvisat i dhanë mbretëreshës së Nilit një vrap për paratë e saj me rroba banje një-copëshe. Jam i sigurt që gishtat e këmbëve të tyre ishin në zjarr për shkak të rërës jashtëzakonisht të nxehtë dhe mungesës së sandaleve prej lëkure. Por udhëtimi i gjatë për në vendin e mbretërve nuk dukej se i stresoi asnjërin prej tyre, pasi asnjë fije floku nuk ishte në vend.

I njëjti llogari fansash hodhi gjithashtu Terezën dhe Larsën në Murin e Madh të Kinës, ku ata kapën një perëndimin e lavdishëm të diellit. Në një ecje të shpejtë nëpër botë Tre dhe Larsa mund të dallohen gjithashtu duke qëndruar në Machu Picchu, Taj Mahal dhe Kullën Eifel. Jam i sigurt se nuk patën kohë të ndalonin për një kafene moka dhe briosh, pasi më pas u panë jashtë shtëpisë së famshme të qytetit të Sonja Morgans. Djalë, këto zonja me të vërtetë lëvizin.

Drita Larsa

Edhe Larsa, e cila u shfaq në thirrjen e fotografisë së ditëlindjes, e gjeti veten në shaka. Në postimin e saj, ajo ndau një shenjë për kompaninë e saj, The Larsa Light, që me siguri mund ta merrni me mend se është një dritë selfie e krijuar nga ylli i Real Housewives of Miami. Ajo u përfshi në fushatën e saj reklamuese ku tre miq të rinj pozonin në plazh. Larsa shkroi, “Ne jemi fjalë për fjalë kudo.” Edhe pse mund të mos ketë qenë memeja më qesharake, tregoi se Larsa nuk e merrte veten shumë seriozisht dhe mund të qeshte me faljet e rreme.

Bravolebs u argëtuan

Madje disa personalitete të Bravos morën në telefon. Marysol Patton, Mercedes Javid dhe Kate Chastain ishin ndër të shumtët që iu shtuan fotos së fotoshopuar. Meme u bë një lojë zbavitëse në të cilën do të etiketonit mikun tuaj dhe do ta kalonit përreth. Marysol shtoi një foto të saj me bikini për t’u siguruar që ajo përshtatet me Terezën dhe Larsin. Mercedes ka shtuar një foto të saj nga The Traitors, duke u dukur mjaft konfuze. Dhe Kate shtoi foton e saj të ulur në karrigen prej lëkure duke menduar strategjinë e saj të lojës në kështjellën e Alan Cumming.

Gjërat u përshkallëzuan shpejt pasi Leva Bonaparte shtoi veten dhe Guerdy Abraira. Fotografia u bë mjaft kolazh dhe dremitje për vetë kryeveprën. Nuk kam dyshim se kjo foto e modifikuar mund të përfundojë në klubin e Andy Cohen si një pjesë e historisë së Real Housewives.

Është Godzilla!

Një llogari e fansave vuri në dukje se fotografia kishte nevojë për “më shumë përbërës”, që ishte një shenjë për problemet e shqiptimit të nënës së katër fëmijëve. Bashkangjitur me foton ishin një foshnjë Godzilla, King Kong duke hipur në përbindëshin e Lochness dhe Luis Ruelas duke u rrotulluar me një xhip ngjyrë vjollce. Kjo meme më kujtoi një libër eklektik me ngjitëse. Përsëri, Tre dhe Lars dukeshin të pafazuar teksa pozuan në mënyrë perfekte në krahët e Meksikës.

Tereza e pranon gabimin

Menjëherë pasi Teresa i çaktivizoi komentet e postimit të saj, ajo zbuloi teksa ishte në Kelly & Mark se po “përpiqej” të organizonte një homazh për ditëlindjen e Larsës. Kur u pyet nëse ajo e ngatërroi qëllimisht foton për komente, Tre vuri në dukje, “Unë thashë, ‘O Zot, është ditëlindja e saj. Më duhet të postoj një foto për të, ‘Ne jemi shumë afër.” Teresa shpjegoi: “Kjo ishte e vetmja foto që hasa. Unë thashë: “Oh mirë, verë!” Thjesht nuk më pëlqeu sfondi. I telefonova asistentit/personit të mediave sociale dhe ajo më tha: ‘Jam në Meksikë.’ Dhe unë jam si, ‘E përkryer, bëj një foto të plazhit! Kjo është perfekte, ne jemi në bikini! Vendoseni kështu.” Edhe një herë, Tre duhet të fajësojë dikë tjetër! Pjesa tjetër, siç thonë ata, është histori.