Më shumë për West Wilson të Summer House sesa Emri i Tij Aliterativ

Klea

Më shumë për West Wilson të Summer House sesa Emri i Tij Aliterativ

Është e rrallë që të shijoj një premierë sezoni Shtëpi verore sepse, le të jemi të sinqertë, zakonisht është fundjava e parë ku i gjithë kasti lëviz dhe asgjë nuk ka dalë ende për ta bërë episodin argëtues. Sugjeroni fillestarët. West Wilson sapo ka hyrë në tokën e shenjtë që është mini-rezidenca e Montauk, por tashmë ai ka bërë mjaft hyrje, dhe nuk ishte vetëm kapela e tij e shkëlqyeshme e kaubojit që bëri mashtrimin.

Mes të qenit fëmija i ri në bllok dhe miqve të Carl Radke dhe Lindsay Hubbard, fillestari ka një rrugë të madhe përpjetë për t’u ngjitur. Fansat e kanë parë tashmë atë të përzihet mjaft mirë me pjesën tjetër të shokëve të dhomës, por kam guximin që Carl dhe Lindsay nuk do ta pëlqejnë këtë. Megjithatë, ai më ka fituar shumë me pamjen e tij të mirë, personalitetin simpatik dhe sjelljet e tij.

Dua të them, burri gatuan darkën në ditën e tij të parë! Më duket sikur West Wilson (mund t’i referohem atij vetëm me emrin e tij të plotë) mund të jetë Marvel Bravo superhero që na duhej të gjithëve këtë verë. Sinqerisht, kushdo që e punësoi ka nevojë për një rritje.

West Wilson është një atmosferë

Siç mund ta thoni nga ky artikull i mbingarkuar, unë jam duke e lënë pas Perëndimin deri tani. Bravo iu përgjigj lutjeve të mia dhe më në fund i dha një djalë të ri që duket shumë normal. Po lodhesha nga mashkulli alfa i tepruar, të cilin thjesht nuk mund ta gjeja të afërt. Unë tashmë jam duke rrënjosur për një histori dashurie të Ciara Miller, por fatkeqësisht, mendoj se shpresat e mia mund të prishen. Megjithatë, vura re se ai dhe modelja kanë shumë foto së bashku në rrjetet e tij sociale, kështu që ndoshta djali i mirë do të marrë W këtë herë në shtëpi.

Krahasuar me Jesse Solomon, i cili erdhi i nxehtë me shtatin e tij të gjatë, atletik dhe sytë për Paige DeSorbo, West duket se dëshiron të krijojë lidhje me pjesën tjetër të shokëve të dhomës. Ditën e parë, ai filloi të kishte biseda të vërteta me kastin dhe unë e gjeta veten duke menduar, “West do të ishte krejtësisht njeriu që do të bieja në të nëse do të isha në shtëpi.” Ashtu si zonjat, unë qeshja me shakanë: “Xhesi pyet nëse erdhe; Perëndimi e di nëse e di.”

West Wilson ka shaka

Nga minuta e parë, West tregoi flakërimin e tij për shaka dhe më duhet të them se është shumë i vlerësuar. Së pari, fansat mësuan për lotët vaginalë dhe se West ishte tre vjeç (nëna e tij e gjorë!) Por tani më duket se të gjithë burrat duhet të dinë se çfarë shkalle loti ishin, në mënyrë që jeta e grave të kuptohej pak më shumë. Më pëlqen një djalë i mes-perëndimit, i cili ende nuk është pushtuar nga Hollywood-i (Po, po të shikoj ty, Toms), me Westin që i përshtatet në mënyrë të përsosur kallëpit.

West ka një kohë komike që nuk e kemi parë në Summer House që nga Stephen McGee kur vishej si Mbretëresha e Zemrave. Gjatë darkës së tyre të parë familjare, secili prej anëtarëve të kastit shkoi rreth tryezës duke ndarë një sekret që askush nuk do ta dinte për veten e tyre. West vuri në dukje se ai kishte qenë me krenari në të 50 shtetet ndërsa Jesse tha se i kishte mbijetuar kancerit dy herë. Pa humbur asnjë rrahje, West u kthye dhe tha me shaka: “Imagjinoni nëse ai shkoi dhe pastaj “unë” shkoja”. Pothuajse e pështyva Loverboy-in tim për atë koment.

West Wilson duket i vërtetë

Ndjej se West mund të jetë përgjigja jonë për Clark Kent të Bravo. Djali i një fermeri rrezaton pozitivitet, gjë që është një cilësi e rrallë për një yll të realitetit televiziv. Ai ishte vërtet i lumtur që Danielle Olivera fitoi lojën me shigjeta. Ky nuk është ai lloj shoku që njerëzit vijnë shpesh. Ai është si një qenush i vogël që është i lumtur të takohet me njerëz të rinj, miqësor dhe i lumtur përreth. West është lehtësisht dikush me të cilin do të doja të shoqërohesha.

Dhe megjithëse ishte i shqetësuar për djalin e ri, AKA Jesse, dhe shtatin e tij të gjatë, ai nuk kishte asgjë për t’u shqetësuar. Pothuajse menjëherë, sharmi i West errësoi çdo djalë të bukur që do të kishte hyrë në shtëpi.

Nuk më pëlqeu se sa i pasigurt u bë West duke menduar për atë që Jesse mund të ofronte, por mendoj se ne të gjithë i kemi ato mendime, duke e bërë ndërveprimin super realist. Por më lejoni të them vetëm se më pëlqen një gjatësi mesatare e fortë në familje, ndaj mos e fshihni zotin West! Sipas mendimit tim, West po fillon përsëri “Vera duhet të jetë atmosferë argëtuese” në shtëpi. West ka rinovuar Hamptons si MILFS duke marrë Botox. Halleluja. Tre brohoritje për mbretin tonë të shkurtër.