Më poshtë fansat më të mëdhenj të famshëm të Deck

Klea

Më poshtë fansat më të mëdhenj të famshëm të Deck

Të famshëm, ata janë njësoj si ne – ata i duan shfaqjet e tyre Bravo! Me kalimin e viteve, gjithnjë e më shumë yje shpërthejnë mbi seritë e ndryshme Real Housewives. Për shembull, Tilda Swinton kohët e fundit mori pjesë në një nga shfaqjet e kabaresë së Luann de Lesseps.

Ashtu si amvisat, Poshtë kuvertës është një nga seritë kryesore të Bravo. Edhe njerëzit që nuk tërhiqen nga shfaqjet e tjera të Bravo, apo TV realitet në përgjithësi, nuk mund të ngopen. Përfshirë spin-off si Below Deck Med. Natyrisht, kjo do të thotë që një ton të famshëm të ndryshëm e shikojnë shfaqjen. Ne kemi mbledhur disa nga fansat më të zëshëm dhe më të famshëm të ekskluzivitetit.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence mund të jetë fansja më e famshme e Bravo. Në fakt, ajo do të luajë në një film misterioz me vrasje të frymëzuar nga Real Housewives. Ajo kurrë nuk është përmbajtur në opinionet e saj, të cilat madje çuan në dramë me disa yje të Bravo.

Natyrisht, fituesi i Oskarit kontrollon të gjitha ofertat e kanalit. Në vitin 2023, gjatë një prej paraqitjeve të saj të shumta në Watch What Happens Live, aktorja tha: “Sapo përfundova të gjitha Decks Below”. Shikuesit e dinë se kjo është diçka e mirë.

Christina Applegate

Christina Applegate përmend rregullisht fansat e saj Bravo. Kur bëhet fjalë për Below Deck, ajo është një shikues besnik i çdo seri në ekskluzivitet. Aktorja tha se adhurimi i saj u kthye në miqësi pasi ndërveproi me yjet në DM.

Në vitin 2022, fituesi i Emmy-t madje mori një mesazh të veçantë mbështetjeje nga kapiteni Lee Rosbach në shfaqjen Kelly Clarkson. Mes betejës së saj me MS, kapiteni Lee e inkurajoi Christina të qëndronte e fortë.

Chrissy Teigen

Në vitin 2018, Chrissy Teigen dhe Hannah Ferrier e Below Deck Med u dashuruan reciprokisht me njëra-tjetrën kur u përplasën në Malibu. Ish-ylli i BDM, Hannah e dokumentoi këtë moment në Instagramin e saj.

Seth Rogen

Seth Rogen, i cili është gjithashtu një fans i famshëm i Vanderpump Rules, flet rregullisht për Below Deck. “Morali i “Blow Deck” është, nëse merr me qira një jaht, je një plehra gjigante”, tha ai me shaka gjatë një paraqitjeje në WWHL 2019. Ylli i Long Shot vazhdoi: “Çdo episod…ata po përpiqen, po vishen si idiotë të rrahur për këta njerëz dhe askush nuk është i lumtur”.

Në vitin 2020, Seth gjithashtu shpërtheu për shfaqjen për Jimmy Fallon. Megjithatë, mos prisni që ai të shfaqet si një mysafir charter. “Ata gjithmonë po përpiqen të më bëjnë të vazhdoj, gjë që unë i them jo gjatë gjithë kohës,” zbuloi ai. Duke dyfishuar komentet e tij në WWHL, Seth shpjegoi se, duke marrë me qira një jaht, “pa marrë parasysh se çfarë … ju jeni antagonisti në shfaqje”. Është e qartë se skenaristi e do shumë Below Deck për të shërbyer si antagonist.

Ai gjithashtu dëshiron të shmangë çmimin e lartë. “Ata ende duan që ju të paguani për të shkuar në lundrim! Çfarë është e çmendur!” Seth vazhdoi, “Bravo fjalë për fjalë po më dërgon emaile duke më kërkuar të paguaj 40 dollarë për të qenë në një episod të një prej shfaqjeve të tyre televizive.” Ndërsa ai e quajti këtë “psikotik”, aktori shtoi, “Nëse ky është modeli i biznesit për Below Deck, e kuptoj pse ka kaq shumë prej tyre, sepse ky është një biznes i mirë.”

Anthony Mackie

Kapiteni i ri Amerika e do Kapiten Lee! Në një paraqitje në WWHL me Seth Rogen, Anthony Mackie zbuloi se ai gjithashtu shikon serialin Bravo. “Të gjithë në ekuipazh janë vërtet tërheqës,” tha ylli i Avengers: Endgame, “madje edhe Kapiteni [Lee] mik që është si Santa Claus. Madje ai është vërtet tërheqës, mjekër e madhe.”

TJ Holmes dhe Amy Robach

Pasi u zbulua lidhja e tyre, TJ Holmes dhe Amy Robach patën një skandal direkt nga TV realitet. Ish-mikpritësit e “Good Morning America” ​​më vonë pretenduan se Bravo i ndihmoi ata të kalonin reagimin. Kur ata mirëpritën kapitenin Lee si mysafir në një episod të podcast-it të tyre, Amy vlerësoi Below Deck si diçka që “na kaloi vitin e kaluar”.

Steven Soderbergh

Edhe regjisorët legjendar nuk mund të ngopen me Below Deck. Regjisori Steven Soderbergh u tërbua për serialin për vite me radhë dhe shpjegoi arsyen për Rolling Stone. “Ka të bëjë me zgjidhjen e problemeve në punë kur keni përplasje të mëdha personaliteti, çështje klasore,” tha regjisori, “dhe flisni për intime! Mënyra se si jetojnë këta njerëz në këto varka, edhe këto varka të mëdha, është çmenduri!”.

“Për këdo që ka çfarëdo lloj pune, mënyra se si kaloni mirë me kolegët tuaj dhe si ndiheni për t’u marrë vesh me kolegët tuaj është një pjesë e madhe e jetës suaj. Ne kalojmë shumë nga jeta jonë në punë,” vazhdoi ai. “Jam i magjepsur nga dinamika e grupit në shikimin e shfaqjes,” shpjegoi regjisori Erin Brockovich, “sidomos kur shikon dikë të vetëshkatërrohet. Ti shikon një person dhe thua: ‘Nëse nuk do të kishit bërë asgjë, do të ishit në një situatë më të mirë se sa jeni tani. Ju e përkeqësoni këtë në mënyrë aktive.’ Kjo është magjepsëse për mua.”

Jeremy Allen White

Jeremy Allen White, një nga drejtuesit e rinj më të famshëm të Hollivudit, i tha Buzzfeed se Below Deck është një kënaqësi fajtore. Fituesit të Emmy-t i pëlqen që “mund të hysh në çdo kohë” sepse ka shumë sezone.

Amy Poehler

Amy Poehler kohët e fundit foli për fansat e saj në Below Deck në Cosmo UK. Ashtu si Steven Soderbergh, komediani vlerëson aspektin e punës së shfaqjes. “Arsyeja pse më pëlqen është se më pëlqen puna që të gjithë duhet të bëjnë”, tha ajo, duke shtuar, “Më intereson nëse e kthejnë varkën apo jo. Unë dua t’i shikoj ata të pastrojnë banjat dhe gjëra të tjera. Kjo është ajo që më pëlqen.”

Duke gjykuar nga komentet e saj të radhës, ylli i Inside Out 2 nuk është një fanse e shfaqjeve si Real Housewives. “Nuk e kuptoj me reality show-t ku të gjithë ulen dhe nuk ka punë, ata thjesht shkojnë në darkë,” tha ajo. “Kjo më bën shumë të stresuar.”

Amy shtoi se puna e saj e ëndrrave do të ishte kapitene. “Unë nuk di si të ngas një varkë, kështu që ndihem sikur kjo do të pengohej,” tha ajo me shaka. “Nuk do ta dinit në fillim. Unë mendoj se do ta falsifikoja për disa ditë, por më pas do të më pushonin.” Duket sikur punët e kapitenëve të Poshtë Deck janë të sigurta për momentin.