Max Boyens i kërkoi falje Tom Schwartz

Klea

Max Boyens i kërkoi falje Tom Schwartz

Vanderpump Rregullat alum Max Boyens nuk është përmendur shumë në shfaqje që kur u vra me sëpatë në vitin 2020. Max u pushua nga puna pasi u shfaqën postime të pandjeshme ndaj racës në mediat sociale nga vite më parë. Por tani Max u përmend në rregullat e pompës në një mënyrë të madhe. Gjatë një episodi të fundit të shfaqjes, Brock Davies dha disa lajme Tom Schwartz. Ish-gruaja e Schwartz-it Katie Maloney shkoi në shtëpi me një nga miqtë e Schwartz-it. Kjo është e drejtë – Max Boyens.

A mund të blini një kartë faljeje për këtë?

Gjatë Rregullave të Vanderpump: Pas shfaqjes, James Kennedy hyri menjëherë. “Edhe në një film të çmendur rom-com, kjo do të ishte çmenduri,” tha ai.

Shfaqja luajti një klip nga VPR i Brock duke i treguar Schwartz-it për lidhjen. “Ne ishim duke festuar natën tjetër dhe Katie u largua me dikë në grupin tuaj të miqve,” tha Brock.

“Prit. Çfarë? Kush është?” Pyeti Schwartz. “Është djali yt, vëlla,” u përgjigj Brock.

James u hodh përsëri në bisedë. “Duke zbuluar se miku juaj më i mirë me të cilin po ecni në Runyon në ditën e përditshme f-mbreti e goditi ish-gruan tuaj,” tha ai duke gërmuar. Sharmante.

Brock u trondit nga reagimi i Schwartz. “Unë do të doja një përgjigje nga ai,” tha ai. “E dini cila ishte përgjigja e tij? 'Oh'.” Më pas shfaqja u ndërpre në një klip nga Pump Rules of Schwartz duke pyetur, “Max?” në mënyrë të përsëritur.

Pastaj Jax Taylor hyri në bisedë. “Nuk të kam pyetur kurrë këtë më parë. Si iu afruat Maxit pas kësaj? A keni pasur një telefonatë?” pyeti Jax. “A të ka arritur ai te ti apo ti e ke arritur atë?”

Schwartz u përgjigj, “Am…ai në fakt…ai në fakt më thirri mua. Mendoj se pesë ditë më vonë. Dhe um… Mund të them se ai ndihej shumë i pakëndshëm, por ne shkuam dhe morëm… drekën në Luginë.” Schwartz vazhdoi, “Ai thotë: 'Duke, më vjen shumë keq. Ashtu si fjalë për fjalë f-mbret alkooli.' Ashtu si vetëm afërsia dhe mendoj se Katie ishte…Nuk po them se ishte agresore. Unë mendoj se ishte e ndërsjellë, por sikurse Katie ishte në… Unë mendoj se Katie ishte në një mision,” shtoi ai.

Katie nuk po ndiqte Maksin

Pastaj Katie peshoi. “Nuk ishte në listën time të kovave. Kishte më shumë flirt nga ana e tij. Do ta them kështu,” shpjegoi ajo. “E vetmja arsye pse dikush e dinte ishte sepse Scheana [Shay] ishte si fjalë për fjalë duke u zvarritur mbi të.”

Nëse Scheana nuk do të kishte gjurmuar vendndodhjen e Max atë natë dhe përsëri në mëngjes, fansat e VPR mund ta kishin humbur këtë lidhje. Pra, faleminderit, Scheana, që gjurmoni vendndodhjet e të gjitha miqve tuaj në çdo kohë.

Mund të kapni sezonin 11 të Vanderpump Rules të martën në orën 8/7c në Bravo.