Mauricio Umansky zbulon dhuratat e ditëlindjes nga bashkëshortja Kyle Richards

Klea

Mauricio Umansky zbulon dhuratat e ditëlindjes nga bashkëshortja Kyle Richards

Blerja për burrat mund të jetë kaq e vështirë. Atëherë, kur do të jetë ish-bashkëshorti juaj së shpejti? Kjo thjesht e bën atë edhe më të komplikuar. Për fat të mirë, ne kemi Kyle Richards dhe Mauricio Umansky për të udhëhequr me shembull.

Yjet e Real Housewives of Beverly Hills së fundmi festuan ditëlindjen e 54-të të Mo-s dhe ai sapo zbuloi se çfarë i bëri dhuratë. Merrni shënime, të gjithë.

Kyle i dha Mauricios një bekim për ditëlindjen

Dy ish-të festuan ditëlindjen e Mo në Catch në West Hollywood. Kjo është lagjja që ai e quan shtëpi këto ditë pasi u zhvendos nga shtëpia bashkëshortore në një apartament. Atyre iu bashkuan edhe të gjitha vajzat e tyre. Vërtetë, ishte një çështje familjare, edhe pse ata u larguan me makina të veçanta.

Pas ditëlindjes, TMZ u takua me Mo për të marrë më shumë detaje rreth festës. Fatmirësisht, paparacët u ndjenë tepër hundësh dhe pyetën për dhuratat që mori nga Kyle. Në fillim, ai nuk donte të thoshte. Megjithatë, pas pak bindëse, ai derdhi të gjitha fasulet për dhuratat luksoze që mori nga Kyle.

“Ajo më mori diçka nga Hermes, dhe më pas më mori diçka për apartamentin tim të ri,” pranoi Mauricio për paparacët.

Nëse Mauricio po merr Hermesin kur ata janë ndarë, a mund ta imagjinoni se si ishin dhuratat e tij kur ishin bashkë? Duhet të jetë mirë të jesh i pasur.

Edhe pse Kyle i mori Mauricio-s një dhuratë të bukur, mos e lejoni që t’ju mashtrojë. Kjo nuk është një shenjë e një pajtimi. Kur paparacët e pyetën nëse po planifikonin të riktheheshin bashkë, ai qeshi nga pyetja.

Ndërkohë, një burim pranë çiftit konfirmoi në një intervistë të veçantë se çifti nuk po nxitojnë drejt divorcit. Në vend të kësaj, ata thjesht po përpiqen të kuptojnë jetën e tyre individuale, e cila në një farë mënyre përfshin shoqërimin në ditëlindje dhe pushime.