Mauricio Umansky

Klea

Mauricio Umansky u pa me New Woman Mid Split nga Kyle Richards

Mauricio Umansky u pa me New Woman Mid Split nga Kyle Richards

Mauricio Umansky u pa me ndikues, Alexandria Wolfenë Aspen, Kolorado natën e së dielës.

Mauricio Umansky

Burri i larguar i Amvise të vërteta të Beverly Hills yll, Kyle Richardsdarkuan me personalitetin e rrjeteve sociale para se dyshja të fotografohej duke u larguar së bashku. Ujku, 33, i cili shkonte me emrin, Alex Rae, eci në trotuar me Mauricio në çorape teksa mbante takat. Ajo i ka veshur këmbët e saj me pantallona të zeza dhe një pallto të zezë leshi. Mauricio, 53, kishte veshur xhinse, një këmishë fanelle, një xhaketë kamoshi dhe çizme dimërore.

Mauricio Umansky

Manjati i pasurive të paluajtshme është parë me gra të ndryshme që nga ndarja nga gruaja, në korrik. Kyle duket se ka vazhduar me këngëtaren e country, Morgan Uejdpavarësisht se mohoi se dyshja ndanin diçka më shumë se një miqësi të ngushtë.

Kyle Richards

Kathy Hilton Së fundmi ka komentuar miqësinë komode të motrës së saj me këngëtaren, duke treguar për Extra- “Kajl sjellë Morgan mbaroi dhe kaluam shumë kohë së bashku,” tha ajo, duke vënë në dukje, “më pëlqen vërtet, shumë”.

Ylli i Bravo nxiti thashethemet për romancë në fillim të këtij muaji kur e solli këngëtaren Kathy’s Feste Krishtlindjesh. Kyle dhe Morgan pozuan së bashku në disa foto të cilat më pas u postuan në rrjetet sociale.

Keti postoi një shkrepje në faqen e saj në Instagram, duke mbishkrimin e imazhit – “Në shtëpi për pushime 🎄🎁🌟.”

Kyle Richards

Keti tha – “Morgan është esëll dhe Kyle vendosën të mos pinë më, kështu që mendoj se ata kanë pasur një ndikim vërtet të mirë tek njëri-tjetri dhe mendoj se po kënaqen me njëri-tjetrin. Dhe kjo është gjithçka që di.”

Kyle Richards

Kyle dhe e Morganit Miqësia e ngushtë ndezi thashethemet në të gjithë mediat sociale pas ndarjes së yllit të realitetit “Blerja e Beverly Hills” yll. Kyle këmbënguli se ajo ndante vetëm një miqësi me këngëtarin e vendit, duke u thënë paparacëve në korrik se dyshja ishin thjesht “shoqe shumë të mira”.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle ngriti vetullat kur ajo bëri shaka me Morgan në lidhje me martesën e saj të vështirë në një skenë të paraqitur në një të fundit RHOBH episod.

“Nuk po pres me padurim sonte në Sutton [Stracke]ngjarja e tij,” Kyle tha Morgan, nëpërmjet një telefonate në FaceTime. “Ne patëm këtë luftë të madhe natën tjetër. Ajo dhe Garcelle [Beauvais] të dy menduan kështu sepse e kisha këtë unazë [that] ata nuk e kishin parë kurrë më parë, që Mau ma dha sepse më mashtroi. [They thought] ishte një dhuratë grimi.”

Kyle Richards

Kyle tregoi se si ajo dhe burri i saj i larguar po lundronin duke jetuar në të njëjtën shtëpi në një intervistë të fundit me The Messenger.

“Ne jemi mjaft me fat që shtëpia ime mund të na përshtatë të gjithëve për t’u shpërndarë,” shpjegoi nëna e katër fëmijëve. “Dhe unë jam gjithashtu shumë me fat që jemi mirë dhe kujdesemi shumë për njëri-tjetrin dhe që ne jemi një familje pa marrë parasysh çfarë.”

Mauricio Umansky

Kyle shtoi se të dy punojnë për të mbajtur marrëdhënien e tyre miqësore gjatë kohës së tyre me vajzat, Farrah, 35, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15 vjeç.

“Kjo ka qenë gjithmonë ajo që ne mbrojmë. Kjo nuk ka ndryshuar, dhe padyshim që disa ditë nuk janë aq të shkëlqyera sa të tjerat,” tha ajo.

Kyle zbuloi se ajo dhe Mauricio ende nuk e kanë trajtuar mundësinë e divorcit, por pranoi se ai potencialisht mund të “ndodhte në linjë”.

Ajo shpjegoi, “Kjo ende nuk ka dalë. Ne thjesht nuk e kemi bërë ende atë rrugë.”

Amvise të vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën në orën 20:00 ET në Bravo.