Mauricio Umansky

Klea

Mauricio Umansky sulmon fansat për dramën e tij të divorcit!

Mauricio Umansky sulmon fansat për dramën e tij të divorcit!

Mauricio Umansky goditi fansat kureshtarë për “spekulimet” për ndarjen e tij Amvise të vërteta të Beverly Hills yll, Kyle Richards. Të Blerja e Beverly Hills Kohët e fundit ylli ka postuar një video të tij duke kërcyer në Instagram Story, të cilën e ka nëntitulluar – “Ja çfarë duhet t’u them të gjithë tabloidëve dhe njerëzve që spekulojnë për jetën time”.

Mauricio Umansky

Themeluesi i Agjencisë i tha fjalët në një zë që tha: “Vetëm merre s-t dhe shko, shko, shko, shko, shko.”

Mesazhin e së dielës ai e përcolli me një shprehje serioze në fytyrë teksa tundte krahët dhe rrotullohej për kamerën.

Manjati i pasurive të paluajtshme zgjodhi një bluzë blu dhe kapelë të zezë të shtypur me fjalën “Love” për numrin e tij të indinjuar të kërcimit në Instagram.

Mauricio Umansky

Çifti konfirmoi ndarjen e tyre në korrik, pas një martese 26-vjeçare. te dyja Kyle dhe Mauricio kanë qëndruar ngushtë në lidhje me atë që çoi në mënyrë specifike në ndarje.

Kyle ngacmoi më shumë detaje rreth ndarjes gjatë episodit final të RHOBH, i cili u transmetua javën e kaluar. Ajo zbuloi se “kishte gjëra që ndodhën” që kishin çuar në çështje besimi. Aktorja la të kuptohet se do të fliste më shumë për këtë temë gjatë serialit të ardhshëm të ribashkimit.

Mauricio Umansky

Episodi final u shfaq Kyle dhe Mauricio duke i dhënë lajmin vajzave të tyre, Aleksisë, 27, Sophia, 23, dhe Portia, 15, dhe Kyle’s vajza, Farrah, në lidhje me vendimin e tyre për t’u ndarë.

“Ne jemi një familje shumë e fortë dhe do të jemi, do të jemi gjithmonë. Ti e di se asgjë nuk mund ta ndryshojë këtë, ” Kyle tha, ndërsa kamerat rrotulloheshin dhe vajzat fshinin lotët.

Mauricio Umansky

Mauricio zbuluan më shumë detaje rreth situatës gjatë një bisede me fëmijët e tyre të paraqitur në a Blerja e Beverly Hills Teaser i sezonit 2.

“Ajo më tha: “Dëgjo, rregullat janë që, ti e di, del, del, bën çfarëdo që të duash. Si, unë nuk do të të pyes se çfarë po bën. Unë nuk dua që ju të më pyesni se çfarë po bëj. Ne jemi të ndarë”, u tha ai vajzave.

Në fillim të këtij muaji, Kyle la të kuptohet se ajo mund të lëvizë nga “Amvise të vërteta të Beverly Hills” mes halleve të saj martesore të theksuara.

Kyle Richards

Ajo ndau mendimet e saj për rikthimin në sezonin 14 të filmit në një intervistë me E! Lajme, pas ngacmimit të një daljeje të mundshme gjatë një episodi të transmetuar së fundmi.

“Çdo vit them, ‘Nuk e di. Kurrë mos thuaj kurrë, dhe e gjithë kjo,” tha ylli i realitetit për median. “Por, sinqerisht nuk e di ende. Nuk e di se ku do të jetë jeta ime në një ose dy javë. Nuk e di se si do të jetë kur kamerat të ngrihen sërish, ku do të jetë jeta ime dhe me çfarë ndihem rehat.”

Mauricio Umansky

Kyle pranoi se interesi i rritur publik për të dhe e Mauricios jeta personale e kishte bërë më sfiduese lundrimin në emision. Ajo shtoi se “sepse unë kam 13 vjet që tregoj jetën time dhe ndaj me të gjithë. Nuk është se po gënjej apo po mbaj, po e kuptoj akoma.”

Kyle Richards

Amvise të vërteta të Beverly Hills ribashkimi fillon të mërkurën në 20:00 ET në Bravo. Blerja e Beverly Hills Sezoni 2 do të shfaqet premierë më 22 mars në Netflix.