Mauricio Umansky

Klea

Mauricio Umansky shpjegon se si Kyle Richards shkatërroi martesën e tyre!

Mauricio Umansky shpjegon se si Kyle Richards shkatërroi martesën e tyre!

Sezoni i ardhshëm i Blerja e Beverly Hills do të pasojnë pasojat e Mauricio Umansky ndarë nga Kyle Richards.

Një llogari e fansave të Bravo postoi trailerin e sezonit 2 të dielën, i cili u shfaq Mauricio, 53, duke zbuluar se ishte Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli që donte të ndante rrugët.

“Ajo donte ndarjen” Mauricio tregon një mik, përpara se klipi të kalojë te manjati i pasurive të paluajtshme duke iu drejtuar një grupi në një event të kompanisë.

Ai tha – “Agjencia duke qenë një familje e madhe – ashtu si çdo familje – ka konflikt.”

Kyle, 55, është paraqitur gjithashtu duke diskutuar për ndryshimin e familjes me fëmijët e çiftit të larguar.

“Ne donim ta bënim këtë bisedë së bashku për arsye të qarta. Më vjen shumë keq ju djema”, thotë ylli i Bravo.

Mauricio Umansky

Kyle dhe Mauriciotë cilat kanë vajza, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15, trajtuan çështjet e tyre martesore gjatë sezonit 13 të RHOBH të përfunduar së fundmi. Tema pritet të diskutohet më tej në sezonin e ardhshëm të “Blerja e Beverly Hills”, si dhe në serinë e ardhshme të ribashkimit RHOBH.

Mauricio Umansky

Kyle dhe Mauricio konfirmuan ndarjen e tyre në korrik të vitit të kaluar. Dyshja mohuan se pabesia luajti një rol në vendimin e tyre, por Kyle la të kuptohet ndryshe pasi sezoni 13 përfundoi, në fillim të këtij muaji.

“Çdo pretendim në lidhje me divorcin tonë është i pavërtetë. Megjithatë, po, kemi pasur një vit të vështirë”, thuhet në deklaratën e çiftit në Instagram. “Më sfiduesja e martesës sonë. Por ne të dy e duam dhe e respektojmë jashtëzakonisht shumë njëri-tjetrin. Nuk ka pasur asnjë keqbërje nga ana e askujt. Edhe pse jemi në sy të publikut, ne kërkojmë që të jemi në gjendje t’i zgjidhim çështjet tona privatisht. Ndonëse mund të jetë argëtuese të spekulosh, ju lutemi mos krijoni histori të rreme për t’iu përshtatur një narrative të mëtejshme të çuditshme. Faleminderit për dashurinë dhe mbështetjen. Kyle & Mauricio.”

Mauricio Umansky

Kyle ngacmoi se një çështje e pakapërcyeshme besimi ishte në qendër të ndarjes, gjatë episodit final të RHOBH të 21 shkurtit.

“Kishte gjëra që më bënë të humbas besimin tim nga të cilat nuk munda të rikuperoja.” Kyle tha. “Ndjeva sikur e gjithë jeta ime kishte përfunduar në atë moment. Jetën siç e njihja unë.”

Mauricio Umansky

Mauricio u thotë vajzave të tij në “Blerja e Beverly Hills” vrojtimi — “Kam kaluar 26 vite të mrekullueshme me nënën tënde. 26 vite të mahnitshme. Doja të bëja gjithçka që ishte e mundur për ta shpëtuar. Kështu që nëna jote erdhi dhe ajo foli me mua. Dhe ajo tha, “Unë mendoj se kam nevojë për hapësirë.”

Ai vazhdoi: “Ajo më tha: ‘Dëgjo, rregullat janë që të dalësh, të takohesh, të bësh çfarë të duash. Nuk do të të pyes se çfarë po bën. Unë nuk dua që ju të më pyesni se çfarë po bëj. Sikur të jemi të ndarë’”.

Kyle Richards

Kyle’s miqësi e dyshimtë komode me këngëtarin e country, Morgan Uejd, ndezi një vërshim thashethemesh pas ndarjes së konfirmuar. Ylli i realitetit ka mohuar vazhdimisht se dyshja ndan diçka më shumë se një miqësi.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Amvise të vërteta të Beverly Hills ribashkimi fillon të mërkurën në 20:00 ET në Bravo. Blerja e Beverly Hills Sezoni 2 do të shfaqet premierë më 22 mars në Netflix.