Mauricio Umansky

Klea

Mauricio Umansky shpërthen mbi punonjësit e tij mes ndarjes së Kyle Richards

Mauricio Umansky shpërthen mbi punonjësit e tij mes ndarjes së Kyle Richards

Mauricio Umansky rrëfen se ka humbur kontrollin dhe ka përjetuar një shkrirje të konsiderueshme në zyrën e tij, duke përmendur stresin e punës dhe sfidat në martesën e tij me Kyle Richards si faktorë kontribues.

Mauricio Umansky

“Stresi ka qenë i jashtëzakonshëm,” ndan me CEO i Agjencisë Kyle në një klip paraprak të Netflix Blerja e Beverly Hills sezonin e ri.

Ai shtjellon ndikimin e udhëtimeve të vazhdueshme dhe oraret e tyre të vështira, duke thënë:

“Ka qenë tepër stresues se sa të zënë jemi dhe gjithçka u bë e tepërt”, para se të zbuloja, “u ndava plotësisht në punë një ditë tjetër.”

Mauricio Umansky

Mauricio53, hapet më tej në Kyle, 55, duke rrëfyer, “E humba plotësisht. Sapo arrita në një pikë ku u thashë të gjithëve: ‘Nuk mund ta duroj më këtë. Unë jam në kufirin tim. Thjesht më jep hapësirë.”

Manjati i pasurive të paluajtshme ia atribuon stresin dërrmues “shumë gjithçkaje”, duke përfshirë nevojën e mundshme për “pushime” brenda kompanisë së tij.

Mauricio pranon se e ka tepruar veten dhe e pranon se si ai ashtu edhe ai Amvise të vërteta të Beverly Hills yjet janë “përhapur shumë hollë”.

Mauricio Umansky

Mauricio pranon se u përpoq të ruante një fasadë stoike mes sfidave të tij, duke ndarë, “Unë jam përpjekur të jem një njeri maço dhe të mos shpreh gjithçka me të cilën kam të bëj,” në lidhje me ndarjen e tij nga Kyle. Ai pranon se situata po bëhet dërrmuese.

Siç u raportua në korrik 2023, çifti ishte ndarë pas 27 vitesh së bashku. Fillimisht, të dyja palët hodhën poshtë zërat për ndarjen e tyre, por Mauricio përfundimisht e pranoi ndarjen në shtator 2023.

Mauricio Umansky

Një muaj pas pranimit të tij, ai i përcolli Page Six se ata po përballeshin me vështirësi, por ata “nuk ishin ende gati të dorëzoheshin”.

“Ne kemi qenë shumë të hapur për këtë,” tha ai për largimin e çiftit. “Kur ne e dimë se çfarë ndodh me ne, ju do të dini se çfarë ndodh me ne.”

Mauricio dhe Kyle ndajnë vajzat Alexia, 27, Sophia, 24 dhe Portia, 16.

Mauricio Umansky

Çifti i ndarë, të cilët të dy e kanë pranuar se janë të hapur për të takuar njerëz të tjerë, së fundmi u bashkuan për një ribashkim në zonën Bel Air të Los Anxhelosit për të festuar ditëlindjen e 16-të të vajzës së tyre Portia.

Mauricio Umansky

Mes spekulimeve të vazhdueshme për jetën e saj personale, RHOBH ylli, ka qenë në qendër të thashethemeve që sugjerojnë një lidhje me këngëtaren e country, Morgan Uejd. Parë së fundmi me një tatuazh të ri të kapelës së vendit, Kyle ka mohuar vazhdimisht çdo përfshirje romantike me muzikantin 29-vjeçar, pavarësisht zhurmës së vazhdueshme që i rrethon.

Kyle Richards

Gjatë një paraqitje në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt me Andy Cohen vitin e kaluar, Kyle Richards adresoi thashethemet e shumta rreth romancës së saj të supozuar me Morgan Uejd.

“Kur i shoh këto gjëra [online]Unë mendoj se nëse ajo nuk do t’i kishte të gjitha ato tatuazhe, njerëzit nuk do ta thoshin këtë.” Kyle deklaroi, duke reflektuar mbi keqkuptimet e nxitura nga mediat sociale.

Mauricio Umansky

Më tej ajo theksoi mungesën e vëmendjes së rrethit të saj shoqëror ndaj spekulimeve të tilla, duke thënë:

“Unë jam me miqtë e mi gjatë gjithë kohës. Ata nuk i kushtojnë vëmendje [to that].”

Duke bërë jehonë Kyle’s ndjenjat, Morgan mohoi gjithashtu çdo përfshirje romantike mes tyre, duke thënë troç: “Interneti është një vend memec”.