Mauricio Umansky

Klea

Mauricio Umansky përballet me Morgan Wade 'në gjumë' me gruan e tij të larguar Kyle Richards!

Mauricio Umansky përballet me Morgan Wade 'në gjumë' me gruan e tij të larguar Kyle Richards!

Mauricio Umansky iu drejtua gruas së tij të larguar, Kyle Richards' romancë me Morgan Uejd gjatë një shkëmbimi me një koleg në sezonin 2 të Netflix Blerja e Beverly Hills.

Mauricio Umansky

Manjati i pasurive të patundshme dukej se ishte në errësirë ​​rreth Amvise të vërteta të Beverly Hills “lidhja” e fshehtë e yllit me këngëtaren e muzikës country.

“Sinqerisht, unë kurrë nuk pyeta drejtpërdrejt,” Mauricio tha, kur u pyet për të shpjeguar “çfarë po ndodh me Morgan.”

Ai shtoi: “Ata patjetër kanë një lloj lidhjeje së bashku. Ata kalojnë shumë kohë së bashku. Cila është ajo lidhje nuk e kam idenë.”

Mauricio Umansky

Mauricio pranoi se kishte hezituar të mësonte më shumë rreth Kyle's marrëdhënie me këngëtaren.

“Ndoshta një nga arsyet që nuk dua të pyes është sepse nuk dua të bëj presion shtesë mbi të. Nëse po funksionon për të dhe po i jep mundësinë të merret me ndarjen tonë, unë jam mirë me këtë,” i tha ai koleges së tij.

Mauricio Umansky

Tema e nxehtë doli në fillim të sezonit, kur Kyle informoi të shoqin se kishte në plan të xhironte një videoklip me të dashurin e saj të ri.

Mauricio u tha kamerave – “Pra Morgan Uejd është një yll i vendit. Ka shumë thashetheme që qarkullojnë rreth kësaj Kyle është duke fjetur përreth me Morgan. Unë kam një të them. Unë nuk besoj se ajo ka ndonjë gjë me të Morgan. Ndoshta unë jam i vetmi memec – jo. Por unë nuk besoj se ajo ka ndonjë gjë me të Morgan. Nuk e besoj.”

Mauricio Umansky

Kyle, 55-vjeçari ka mohuar vazhdimisht një lidhje romantike me Morgan29 vjeç, që kur njoftoi ndarjen nga bashkëshorti i saj, në korrik 2023.

Megjithatë, të enjten një burim i brendshëm i tha Us Weekly këtë Kyle ishte “i hutuar” dhe “i emocionuar që kishte këto ndjenja pasi humbi lidhjen me Mauricio në martesën e tyre.”

Kyle Richards

Në fillim të këtij muaji, Kyle nxiti muhabet kur ajo debutoi një tatuazh të ri me temë country në Instagram. Dizajni i kapelës kauboj ngriti vetullat në të gjithë mediat sociale, pasi disa fansa besonin se tatuazhi ishte një shenjë për marrëdhënien e saj të dyshimtë komode me artistin e vendit.

Kyle Richards

Muajin e kaluar, dyshja nxiti thashethemet për romancë kur Morgan u pa duke u përkëdhelur Kyle's prapa gjatë një paraqitjeje në tapetin e kuq.

Mauricio Umansky

Kyle Kohët e fundit iu drejtua një artikulli verbër të postuar nga llogaria e thashethemeve, DeuxMoi, duke ngacmuar se dyshja ishin “të vendosur të shfaqnin premierë marrëdhënien e tyre në një mënyrë shumë publike” duke pozuar për “një kopertinë shumë të lakmuar reviste” që do të publikohej në të ardhmen e afërt.

“Kjo nuk është e vërtetë. Ai artikull i verbër nuk ka të bëjë me mua, “tha veterani Bravo gjatë një sesioni të fundit të bisedës në Amazon Live. “Duhet të jetë për dikë tjetër! Pra, pyes veten se kush është. Tani më ke kurioz.”

Kyle Richards

Kyle konfirmoi se nuk ishte gati të tregonte arsyen e vërtetë pas prishjes së martesës së saj, gjatë ribashkimit të RHOBH të transmetuar së fundmi. Nëna e katër fëmijëve i tha mikpritësit, Andy Cohen“Nuk është puna e askujt për mbretin”, kur iu kërkua të tregonte se çfarë kishte çuar në ndarje.

Mauricio Umanksy

Ajo pranoi se “ka pasur gjëra që kanë ndodhur që kanë bërë [her] humbasin [her] besim” në Mauriciogjatë episodit final të sezonit 13.

Cohen pyeti troç Kyle nëse do të kishte ndonjë gjë Morgan, gjatë ribashkimit.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

“Unë e dua atë, ajo është shoqja ime dhe e dua atë”, tha ajo, duke pranuar se nuk ishte e sigurt për asgjë më shumë.

“Unë po evoluoj, po ndryshoj” Kyle shtuar. “Unë po kaloj qartë një evolucion timin dhe nuk e di. Nuk e di se çfarë më pret e ardhmja ime tani.”