Mauricio Umansky për takimin ndërsa u nda: "Jo në nxitim"

Klea

Mauricio Umansky për takimin ndërsa u nda: “Jo në nxitim”

Kanë kaluar rreth gjashtë muaj që Mauricio Umansky dhe Kyle Richards konfirmuan ndarjen e tyre. Që atëherë, ne e kemi parë Mau duke bërë festë në Aspen me këngëtaren braziliane Anitta. Ai ndezi thashethemet për romancë me partneren e tij në Dancing with the Stars, Emma Slater, duke u kapur për dore me të në publik. Në ditët e para të ndarjes, ai dukej mjaft i etur për të vazhduar më tej. Thuhet se nuk është kështu.

Ylli i Buying Beverly Hills së fundmi ka biseduar me E! Lajme për jetën e tij në takim. Ai pohoi se nuk po nxitonte të fillonte takimin ndërsa lundronte për ndarjen e tij nga Kyle. Ai mund të na kishte mashtruar.

Mauricio është i përqendruar te vetja, në vend që të takohet

Natyrisht, ndarja nga Kyle ka shkaktuar dëme në të gjithë familjen. Mau duhet të gjejë një vend të ri për të jetuar. Katër vajzat e tyre janë të shkatërruara. Kur foli për jetën e tij pas ndarjes, Mauricio tregoi se si po i merr gjërat “një ditë në një kohë”.

“Po kaloj shumë kohë vetëm dhe po mësoj dhe kënaqem,” tha Mauricio për jetën e tij beqare.

Kur disa njerëz kalojnë një ndarje, ata menjëherë vrapojnë te Tinder dhe fillojnë të rrëshqasin sikur jeta e tyre varet nga ajo. Ky nuk është rasti për Mauricio. Ai tha se është më shumë i përqendruar te vetja, dhe sigurisht, te Agjencia.

Mauricio shtoi, “Unë e kam shijuar atë proces. Për momentin nuk nxitoj të bëj asgjë. Jo në një periudhë të nxituar. Po e shijoj udhëtimin dhe po mësoj nga vetja.”

Mauricio ka ndarë “udhëtimin” në mediat sociale. Për shembull, vetëm një ditë tjetër, ai po performonte një kërcim TikTok me shokun e tij në anën e një mali me dëborë. Ai po promovon gjithashtu sezonin 2 të Blerjes së Beverly Hills, i cili pritet t’i shtojë më shumë kontekst ndarjes së tij nga Kyle.

Blerja e Sezonit 2 të Beverly Hills do të shfaqet premierë në Netflix të premten, më 22 mars.