Mauricio Umansky

Klea

Mauricio Umansky mohon lidhjen me aktoren seksi mes ndarjes së Kyle Richards

Mauricio Umansky mohon lidhjen me aktoren seksi mes ndarjes së Kyle Richards

Leslie Bega nuk është i lidhur romantikisht me Mauricio Umanskypor në fakt është në lidhje me babain e manjatit të pasurive të patundshme. Begai cili punon për burrin e larguar të Amvise të vërteta të Beverly Hills yll, Kyle Richardsështë e dashura e babait të themeluesit të The Agency, Eduardosipas një raporti të TMZ.

Mauricio Umansky

Javen e shkuar, Mauricio u përfol se do të ndiqte një lidhje me Bega56, pas një fotoje të qarkulluar të agjentit të pasurive të paluajtshme dhe aktores duke darkuar me të e Mauricios prindërit e divorcuar, Eduardo dhe Estella Sneider. Dyshja u fotografua në restorantin Beverly Hills, Il Pastaio, pas transmetimit të së martës “Dancing With the Stars”. Gazeta raportoi se Bega kishte shoqëruar Eduardo për të brohoritur Mauricio gjatë regjistrimit të drejtpërdrejtë të shfaqjes së garave të sallës së ballit ABC.

Mauricio Umansky

Bega u kap duke u ulur pranë konkurrentit të DWTS me krahun e saj rreth qafës, ndërsa Eduardo dhe Estella buzëqeshnin nga ana e kundërt e tavolinës.

“Kemi pasur një darkë të shijshme dhe një bisedë të mrekullueshme, të këndshme”, ka shkruar Estella krahas fotos, të cilën e ka postuar të premten në Instagram.

Ajo shtoi: “Ishte një kënaqësi e mrekullueshme për të vazhduar festimin Mauricio.

Mauricio Umansky

“DANCING WITH THE YYS Mbështetëse Mauricio natën latine!” Bega ka shkruar në llogarinë e saj në Instagram.

Fansat u hodhën në përfundimin se Bega po takohej me yllin e “Buying Beverly Hills” si Mauricio Kohët e fundit konfirmoi një thashetheme disamujore se ai dhe gruaja e tij ishin ndarë.

Kyle dhe unë jam qenie njerëzore, mirë? Ne kemi emocione, kemi ndjenja, po kalojmë një kohë vërtet të vështirë, mirë?” Mauricio tha për TMZ muajin e kaluar. “Aktualisht jemi të ndarë, nuk po flasim për divorc dhe po përpiqemi t’i trajtojmë këto gjëra brenda vetes privatisht.”

“Divorci nuk është pjesë e bisedës sonë tani. Kjo nuk është pjesë e asaj me të cilën kemi të bëjmë. Kemi të bëjmë me një ndarje”, sqaroi 53-vjeçari.

“Kemi pasur 26 vite të mrekullueshme”, shtoi ai, duke pranuar se viti i kaluar ka qenë “vërtet i vështirë”. Ai përsëriti se “ne nuk jemi ende gati të hedhim poshtë”.

Kyle Richards

Kyle dhe Mauricio u martuan në janar 1996 dhe ndanë tre vajza, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15 vjeç. Kyle është gjithashtu nëna e Farrah Aldjufrie, 34 vjeç.

Kylie Richards

Mauricio deklaroi gjithashtu besimin e tij se Kyle nuk kishte dalë nga martesa e tyre me të dashurin e saj, Morgan Uejd.

“Nuk kam asnjë dyshim në mendjen time për këtë Kyle nuk ka fjetur apo mashtruar me të Morgan Uejd”, tha ai. “Ata janë vërtet miq të shkëlqyer. Ata janë duke filmuar gjëra së bashku; ata po bëjnë gjëra së bashku. Ata nuk janë në një lidhje.”

Kylie Richards

Mauricio theksoi në atë kohë se ai dhe Kyle “do ta duam gjithmonë njëri-tjetrin” dhe “do të jemi miq”.

Problemet martesore të çiftit do të trajtohen në sezonin 13 të RHOBH, i cili do të shfaqet premierë në fund të këtij muaji.