Kyle Richards

Klea

Mauricio Umansky më në fund pranon ‘ndarjen’ nga Kyle Richards pasi gënjeu për martesën e tij për muaj të tërë!

Mauricio Umansky ka tërhequr deklaratat e tij të fundit në lidhje me një pajtim me gruan e tij, Kyle Richards, dhe më në fund po bëhet i qartë për gjendjen fatkeqe të martesës së tij.

Kyle dhe unë jam qenie njerëzore. Ne kemi emocione, kemi ndjenja, po kalojmë një kohë vërtet të vështirë. Aktualisht jemi të ndarë” Mauricio53-vjeçari tha për TMZ të premten, më 29 shtator. “Nuk po flasim për divorc. Ne po përpiqemi t’i trajtojmë këto gjëra brenda, me veten, privatisht.”

Ai vazhdoi: “Është shumë e vështirë kur njerëzit interpretojnë gjithçka që ke thënë. Kur iu përgjigja pyetjes në atë podcast se ku qëndrojmë, pyetja ishte, ‘A Kyle dhe unë e mbjell historinë në mënyrë që të krijoj vlerësime?’ Dhe përgjigja ishte se ne nuk e mbollëm historinë.”

Kylie Richards

Mauricio Umansky sqaroi komentet e tij të fundit për statusin e marrëdhënies me gruan Kyle RichardsPodkasti “Red Mic” i Agjencisë këtë të enjte, 28 shtator. Ndërsa ai kishte deklaruar më parë se çifti “nuk ishin ndarë” dhe “jo të divorcuar”, ai tani shpjegon se ai do të thoshte se ata nuk ishin ndarë në kohën kur u publikua lajmi për ndarjen e tyre të dyshuar.

“Në fakt, në kohën kur doli historia, Kyle dhe unë nuk ishim të ndarë as, dhe kjo është ajo që po i referohesha, dhe ne merreshim me çështjet tona,” u tha ai fotografëve të TMZ të premten, duke vënë në dukje se të pasurit “biseda” me vajzat e tyre dhe anëtarët e tjerë të familjes i kanë sjellë ato “më afër së bashku”.

Kylie Richards

“Ka qenë vërtet, shumë bukur të kemi atë situatë, por ne po i kemi problemet tona.” Mauricio shtoi, duke vënë në dukje se përvoja e tij e sezonit 32 të Dancing With the Stars ka qenë “super terapeutike” në përballimin e dramës. “Ndihem sikur jam 15 vjeç, kam kohën e jetës sime dhe ka qenë shumë mirë për mua të kërcej dhe të përballesha me gjithë stresin e gjithçkaje që po kaloj. Nuk mund të kishte ardhur në një moment më të mirë.”

Në korrik, raportet u shfaqën për këtë Mauricio dhe Kyle po përballeshin me sfida në marrëdhënien e tyre pasi ishin të martuar për më shumë se dy dekada.

Kyle dhe Mauricio janë ndarë për një kohë, por janë ende duke jetuar së bashku”, tha një burim për “Us”, duke shtuar se dyshja “janë miqësore derisa të kuptojnë hapat e ardhshëm”.

Kylie Richards

Amvisat e vërteta të Beverly Hills çifti, prindërit me vajzat Alexia, Sophiadhe Portiamë pas ka postuar një deklaratë në Instagram duke sqaruar se nuk po shkojnë drejt divorcit.

“Kemi pasur një vit të vështirë. Më sfiduesja e martesës sonë”, shkruan ata më vonë në korrik. “Por ne të dy e duam dhe e respektojmë jashtëzakonisht shumë njëri-tjetrin. Nuk ka pasur asnjë keqbërje nga ana e askujt. Edhe pse jemi në sy të publikut, ne kërkojmë që të jemi në gjendje t’i zgjidhim çështjet tona privatisht.”

Mauricio Umansky

Në gusht, një tjetër i brendshëm zbuloi se pas disa arratisjeve familjare gjatë verës, e cila përfshinte gjithashtu Kyle’s vajza Farrah nga një lidhje e mëparshme, çifti po punonte për të forcuar lidhjen e tyre.

Mauricio Umansky

Thashethemet u rrotulluan duke sugjeruar Kyle mund të ketë pasur një lidhje me këngëtarin e country, Morgan Uejd, pas lajmeve për ndarjen e tyre. Megjithatë, Kyle i ka hedhur poshtë vazhdimisht këto akuza.

“Nuk kam asnjë dyshim në mendjen time se Kyle nuk ka fjetur, apo nuk ka mashtruar, me Morgan Wade.” Mauricio tha të premten. “Ata janë vërtet miq të shkëlqyeshëm, po filmojnë gjëra së bashku, po bëjnë gjëra së bashku [but] ata nuk janë në një lidhje.”

Kathy Hilton

Derisa Mauricio dhe Kyle janë duke u përballur me sfidat e tyre në marrëdhënie, ai tani është pjesë e DWTS aktorët e sezonit 32. Së fundmi ai ndau me median se Kyle bëri ndryshime në orarin e saj që të mund të ishte në shfaqjet live. Në natën e premierës, më 26 shtator, Richards dhe vajzat e tyre u panë duke brohoritur nga rreshti i parë.

Mauricio Umanksy

Te premten, Mauricio shprehu shpresat e tij për marrëdhënien e tyre, duke thënë: “Për momentin, ne nuk po flasim për divorc. Ne po trajtojmë ndarjen tonë. Ne nuk po dorëzohemi ende; ne po përpiqemi ta zgjidhim atë.”