Kyle Richards

Klea

Mauricio Umansky luan mirë me Morgan Wade në mes të romancës skandaloze lezbike të gruas!

Mauricio Umansky luan mirë me Morgan Wade në mes të romancës skandaloze lezbike të gruas!

Mauricio Umanksy nuk ka veçse gjëra të mira për të thënë Morgan Uejdkëngëtari që ka qenë i lidhur në mënyrë romantike me gruan e tij të larguar, Amvise të vërteta të Beverly Hills yll, Kyle Richards.

Kyle Richards

Blerja e Beverly Hills ylli, i cili do të shfaqet në sezonin 32 të Dancing With the Starsfoli për TMZ për marrëdhënien e ngushtë të gruas së tij me artistin e muzikës country teksa ai po largohej nga prova për shfaqjen ABC, të enjten.

Morgan Uejd

Blerja e Beverly Hills i tha mediumit se ishte i emocionuar Kyle për ta mbështetur atë në sallën e balloit, pavarësisht ndarjes së tyre së fundmi. Ai shtoi se Wade28-vjeçari ishte gjithashtu i mirëpritur për t’u ulur në audiencë dhe për ta brohoritur.

Kur Mauricio u pyet për marrëdhënien e tij me Uejd, ai konfirmoi se ai nuk kishte asgjë tjetër përveç dashurisë për të dashurën e gruas së tij.

“Unë e dua atë,” shpërtheu ai menjëherë. “Po, ajo është e mrekullueshme.”

Kyle Richards

Mauricio, i cili do të performojë me pro dance, Ema Slaternuk e shkarkoi ideja për të kërcyer me një nga e Uejdit këngët. Ai tha se ndërsa nuk ishte i sigurt nëse dyshja do të konkurronte në arenën e muzikës kantri, ata do ta “kuptonin ndërsa do të shkojmë”.

Ai tha: “Ajo ka kaq shumë të shkëlqyer.”

Në korrik, People raportoi këtë Kyle dhe Mauricio ishte ndarë pasi ishte i martuar për 27 vjet. Çifti ka tre vajza, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15.

Kyle Richards

Kyle dhe Mauricio janë ndarë për një kohë tani, por ende jetojnë nën të njëjtën çati, “tha insajderi në atë kohë. “Ata mbeten miqësorë teksa kuptojnë se çfarë do të ndodhë më pas për ta dhe familjen e tyre.”

Kyle Richards dhe Mauricio mohoi që një divorc ishte në punë në atë kohë, dhe vazhdoi të kalonte së bashku katër korrikun. Ata vazhduan të shkëmbenin shaka miqësore në Instagram dhe Mauricio53 vjeç, nxori miratimin e tij kur Kyle dhe Wade publikoi një video muzikore sugjeruese, më 10 gusht.

Kyle Richards

Kyle hodhi poshtë muhabetet për romancën e përfolur, duke këmbëngulur se dyshja ishin “thjesht miq”.

Videoja, e titulluar “Fall in Love with Me”, shfaqi çiftin pothuajse duke u puthur, duke ndarë një vaskë dhe duke ushqyer njëri-tjetrin, mes aktiviteteve të tjera provokuese.

Prodhimi me avull supozohet se ishte krijuar për të “tallur” me thashethemet e arratisura.

Kyle Richards

Kyle tha në gusht – “Nëse ata do të flasin, ju gjithashtu mund t’u jepni atyre diçka për të folur.”

Wade shtoi – “Ne menduam se do të ishte një ide e mirë që të … trollojmë pak trollët.”

Mauricio foli për Entertainment Tonight në fillim të këtij muaji, duke deklaruar se ai dhe Kyle ishin “të dy të lumtur”.

“Ju e dini, ne jemi të varur atje, ne jemi duke punuar me të gjitha gjërat tona, për të cilat të gjithë i dinë, dhe ne thjesht po e marrim atë ditë pas dite,” ndau ai. “Ne po përpiqemi të mos lejojmë që shtypi të ndikojë tek ne dhe të gjitha mediat sociale dhe të gjitha gjërat që po ndodhin. Kështu që ne po përpiqemi ta injorojmë këtë dhe ta kuptojmë vetë.

Sezoni 32 i “Dancing with the Stars” premierë më 26 shtator në ABC.