Mauricio Umansky largohet nga shtëpia me Kyle Richards

Klea

Mauricio Umansky largohet nga shtëpia me Kyle Richards

Ka kaluar pothuajse një vit i plotë që nga ajo kohë Kyle Richards dhe Mauricio Umansky u ndanë për arsye që përfundimisht mësuam se ishin “puna e askujt”.

Kyle dhe Mau vazhduan të jetonin në zona të veçanta të shtëpisë së tyre të përbashkët në Beverly Hills, ndërsa përpiqeshin të kuptonin fatin e martesës së tyre. Ata të dy kanë thënë se aktualisht nuk kanë plane për divorc.

Megjithatë, gjatë xhirimeve të janarit të ribashkimit të sezonit 13 të Real Housewives of Beverly Hills, Kyle zbuloi se Mau ishte në kërkim të vendit të tij. Tani, një burim ka zbuluar se Mauricio së fundmi ka blerë një apartament luksoz dhe është larguar nga rezidenca e tij dhe e Kyle.

Mauricio tani e quan WeHo-në në shtëpi

Një burim zbuloi për Us Weekly se Mauricio jeton në apartamentin e tij – i vendosur në një zhvillim të ri të Hollivudit Perëndimor – për disa muaj, megjithëse ai ende “do të vizitojë shpesh vendbanimin e tyre kryesor” kur Kyle të jetë jashtë qytetit.

“Kyle dhe Mauricio kanë jetuar të ndarë për muajt e fundit dhe ai ka qëndruar [in his condo]. Ata të dy kanë udhëtuar shumë kohët e fundit, kështu që po funksionon aty ku nuk qëndrojnë nën një çati,” sipas një burimi të brendshëm.

Dhe, apartamenti i ri i Mauricios krenohet me të paktën një fqinj të famshëm. Një burim i dytë tha se Matt Damon rrëmbeu një njësi në të njëjtën ndërtesë për 8.6 milionë dollarë.

Edhe pse Mau ka një vend të tijin, një nga burimet tha se ai dhe Kyle ende nuk kanë plane të menjëhershme për t'i dhënë fund zyrtarisht martesës së tyre 27-vjeçare. Pse? Problemet e njerëzve të pasur.

“Ata të dy ranë dakord se është shumë e çrregullt financiarisht pasi Kyle ka një aksion të madh në Agjencinë,” shtoi burimi.

Me fatin e Sezonit 14 të RHOBH të Kyle që përflitet se do të jetë në ajër (ose jo, në varësi të burimit), mund të na duhet të mbështetemi te Mauricio për të hedhur përsëri më shumë dritë mbi të gjithë situatën nëse ka një sezon të tretë të shfaqjes së tij, Blerja e Beverly-t. Kodrat.

The Real Housewives of Beverly Hills transmeton në Peacock; Blerja e transmetimeve të Beverly Hills në Netflix.