Mauricio Umansky

Klea

Mauricio Umansky LARGOHET nga shtëpia martesore pasi Kyle u tall me martesën e tyre!

Mauricio Umansky LARGOHET nga shtëpia martesore pasi Kyle u tall me martesën e tyre!

Mauricio Umansky është larguar nga shtëpia bashkëshortore, pas zbulimeve se Kyle Richards u tall me martesën e tyre të gjatë në TV.

Mauricio Umansky

Kyle Richards dhe burri i saj Mauricio Umansky kanë filluar zyrtarisht të mos jetojnë së bashku mes procedurave të tyre të divorcit në vazhdim.

Sipas Us Weeklyçifti, të cilët prej disa muajsh jetojnë të ndarë, janë përshtatur me stilin e ri të jetesës Mauricio Umansky duke u zhvendosur në një apartament luksoz në një zhvillim prestigjioz të Hollivudit Perëndimor. “Kyle dhe Mauricio kanë jetuar veçmas muajt e fundit dhe ai ka qëndruar atje”, ka thënë burimi Us Weekly. “Ata të dy kanë udhëtuar shumë kohët e fundit, kështu që po funksionon aty ku nuk qëndrojnë nën një çati.”

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Edhe pse ata nuk banojnë bashkë me kohë të plotë, Mauricio mban një prani në shtëpinë e tyre kryesore, veçanërisht kur Kyle eshte larg. “Ai do të vizitojë shpesh vendbanimin e tyre kryesor kur Richards55-vjeçari është jashtë qytetit,” shtoi burimi.

Kyle Richards

Duke i shtuar një prekje joshjes së të famshmëve e Umansky adresën e re, konfirmoi një i brendshëm i dytë Neve Javore atë aktor Mat Damon zotëron një njësi prej 8.6 milionë dollarësh në të njëjtin kompleks të Hollivudit Perëndimor.

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky kanë vendosur të jetojnë të ndarë pas 27 vitesh martesë, një situatë e raportuar për herë të parë nga Us Weekly në korrik 2023. Edhe pse ata nuk kanë bërë kërkesë për divorc, mundësia duket të jetë jashtë tryezës për momentin për shkak të konsideratave komplekse financiare. “Ata të dy ranë dakord se është shumë e çrregullt financiarisht Kyle ka një aksion të madh në Agjencinë,” shpjegoi një i brendshëm, duke iu referuar e Umansky kompani e profilit të lartë të pasurive të paluajtshme, e cila është gjithashtu në fokus të Netflix Blerja e Beverly Hills.

Mauricio Umansky

Sezoni i 13-të i Amvisat e vërteta të Beverly Hills vuri në pah kompleksitetin e Kyle dhe e Mauricios marrëdhënie, që kulmoi me zbulimin e ndarjes së tyre gjatë finales së sezonit. Richardsgjatë një rrëfimi në episodin e shkurtit, la të kuptohet për çështje besimi që ajo i ndjente se ishin të pariparueshme, edhe pse specifikat nuk u zbuluan.

Kyle Richards

RHOBH ribashkim, Kyle Richards deklaroi me vendosmëri vendimin e saj për t'i mbajtur të fshehta arsyet e detajuara të ndarjes së tyre, pavarësisht nga hetimi nga pritësi Andy Cohen. “Nuk është puna e askujt f-mbret,” deklaroi ajo. Ajo pranoi se çështjet e vazhdueshme në martesën e tyre nuk u adresuan kurrë plotësisht. “Me çdo martesë, ka probleme që keni. Ata dalin lart. Jeni të zënë, keni fëmijë.” Richards vuri në dukje, duke shtuar se “disa nga çështjet nuk u zhdukën kurrë” dhe “nuk u punuan kurrë”.

Morgan Wade dhe Kyle Richards

Kyle ndau gjithashtu luftën e saj emocionale me situatën. “Diçka, siç thashë në intervistën time, ndodhi ku humba besimin tim,” vazhdoi ajo, duke sinjalizuar një krizë të thellë personale që përfundimisht çoi në ndarjen e tyre. “Unë kujdesem për familjen time së pari dhe u përpoqa. Unë vërtet u përpoqa. Pra, atëherë, kur nuk munda, gjërat – nuk dua të them duke i duruar – thjesht u bënë më të dukshme për mua, mendoj. Mendoj se nuk mund ta bëja më këtë dhe më në fund pata një pikë të thyer”, përfundoi ajo, duke theksuar dëmin personal që kishte shkaktuar situata.

Kyle Richards

Kohët e fundit, Kyle Richards ndau një moment të shkurtër të kohës së familjes së saj në festivalin muzikor Stagecoach përmes Story-t të saj në Instagram të dielën, më 28 prill. Pavarësisht nga njohuritë e publikut për ndarjen e saj nga Mauricio Umanskyçifti janë shfaqur së bashku me vajzat e tyre në një sërë fotosh dhe videosh, duke shijuar atmosferën e gjallë të festivalit.

Mauricio Umansky

Në një nga fotot e postuara fillimisht nga Kyle's vajza Farrah në Story-in e saj në Instagram, Kyle, Mauricio, dhe vajzat e tyre shihen krah për krah, duke buzëqeshur teksa shikojnë një performancë. Një tjetër imazh nga Kyle's historia e vet e kap atë duke parë seriozisht kamerën ndërsa Farrah, Sofia, dhe Melissa Plattnjë kolege nga The Agency, bën me lojëra fytyra puthëse në sfond.

Mauricio Umansky

Kënaqësia e familjes nuk u ndal vetëm në fotografimin. Një video e postuar në Instagram Story të një vajze tjetër, tregon Mauricio duke kërcyer energjikisht me Aleksiaduke e rrotulluar përreth teksa të dy buzëqeshin shumë, duke shijuar qartë momentin së bashku.