Mauricio Umansky ka lëvizur tashmë pas ndarjes së Kyle Richards

Klea

Mauricio Umansky ka lëvizur tashmë pas ndarjes së Kyle Richards

Mauricio Umansky dhe Kyle Richards kanë njoftuar zyrtarisht ndarjen e tyre. Mbi një dekadë të martesës së tyre 27-vjeçare u transmetua në Amvise të vërteta të Beverly Hills. Pavarësisht disa gjëmimeve të syve endacakë të Mauricios (ndërmjet pjesëve të tjera të trupit…), të dy paraqiteshin gjithmonë të lumtur. Prandaj, ndarja e tyre ishte tronditëse, duke bërë që shumë fansa ta etiketojnë atë si një histori të rreme dhe të sajuar për Bravo.

Pavarësisht kësaj, duket se të gjithë janë investuar në fatin e Mauricios dhe Kyle. Kudo që shkon Mauricio, anëtarët e paparacëve e ndjekin. Deri më sot, ai është fotografuar me dy gra të ndryshme dhe çdo herë, ndërveprimet e tij me zonjat dukeshin intime. Përkundrazi, ai gjithashtu nuk e përdor fjalën divorc, kështu që jemi të hutuar, ku qëndron Mauricio?

Për të na ndihmuar t’i përgjigjemi kësaj pyetjeje, ne do të rendisim atë që dimë, përveç asaj që është kapur nga papët. Ndoshta Mauricio po vazhdon vërtet me dikë të ri. Ose, ai thjesht mund të ecë përpara, duke kaluar nëpër lëvizje derisa hapat e tij të ardhshëm të bëhen të qarta. Sido që të jetë, të gjitha shenjat sugjerojnë se Mauricio Umansky tashmë është larguar nga Kyle Richards pas ndarjes së tyre të shpallur, dhe ne do të shpjegojmë pse tani.

Mo dhe Kyle nuk kanë sjellë ende avokatë për divorc

Në këtë kohë, Mo dhe Kyle nuk po divorcohen. Po, ne e dimë që Kyle zakonisht i folur mirë nuk funksionoi gjatë BravoCon. Këtu, ajo përdori fjalën “divorc” kur foli me një gazetar në tapetin e kuq. Megjithatë, Kyle e ktheu shpejt këtë fjalë gjatë panelit vijues, duke shpjeguar se ishte thënë gabimisht.

Shkurtimisht, Umanskys nuk kanë sjellë ekipet e tyre ligjore për të zgjidhur përfundimin e martesës së tyre. Ne do ta konsiderojmë këtë një pikë të dhënë që martesa e Mo dhe Kyle të mbetet e paprekur.

Mauricio po i shmanget dramës

Sezoni 13 i RHOBH sapo ka filluar transmetimin, por Mo nuk po e shikon. Në vend të kësaj, ai po kërcente. ishte është fjala kyçe këtu, pasi Mauricio sapo u eliminua nga Dancing with the Stars. Për fat të keq të tij, gjithçka që i interesonte kujtdo ishte ndarja e tij, jo salsa e tij, as lëkundjet e tij.

Sa i përket kësaj narrative gjithëpërfshirëse që ka hequr nga projektet e tjera të tij, Mo është i mjerë dhe mbi dramën. Madje ai theksoi se nuk e ka parë trailerin e sezonit të ri të gruas së tij. Kjo sepse Mauricio e dinte që ndarja e tyre do të dramatizohej dhe nuk i interesonte të angazhohej. Megjithatë, ai foli sërish me dashamirësi, duke theksuar se dyshja nuk kanë bërë plane për t’u divorcuar dhe se ende po punojnë fort për martesën e tyre.

Pra, Mo e ka mbaruar dramën, por ai nuk i ka kaluar zotimet e tij. Këto fjalë nuk janë të favorshme për një burrë që po vazhdon me gratë e tjera. Në vend të kësaj, Mauricio po bën të duket sikur ka ende shpresë për martesën e tij me Kyle, ndërsa partnerja e tij e kërcimit, Emma Slater, shikonte tokën, pastaj përreth, me një shprehje paksa të trishtuar në fytyrën e saj. Më shumë për Emën pak më poshtë, por në këtë pikë, gjërat kanë filluar të ngatërrohen, pasi shenjat fillojnë të tregojnë drejt një lëvizjeje në Mo.

Konfuzioni i Bashkëpunëtorëve

Në një foto të bërë pak para largimit të Mauricios nga DWTS, Mo, prindërit e tij të divorcuar dhe bashkëpunëtorja e Mo, Leslie, u shkrepën në një restorant, në mes të vaktit. Në imazh, fytyra e Leslie-t ishte e turpshme dhe krahu i saj ishte rreth Mauricios, duke bërë që fansat kudo të spekulonin nëse të dy ishin apo jo një artikull.

Megjithatë, kur ky imazh qarkulloi, ai u pastrua shpejt. Me sa duket, Mauricio u bashkua me ta në mes të vaktit, pasi Leslie është ajo që takohet me të atin dhe nëna e tij sapo po bashkohej me ish-in dhe të dashurin e tij të ri për një mbrëmje.

Ok, pra, Mauricio nuk është duke u takuar me Leslie, dhe po ashtu, është mirë me babin e Mo! Por gjithsesi ky imazh ishte konfuz, ndaj mund të kuptojmë spekulimet që shkaktoi. Ndërsa nuk i përgjigjet pyetjeve tona nëse Mo po ecën apo jo, ajo ndihmon për të vendosur skenën, pasi së shpejti pasuan foto edhe më të diskutueshme dhe tregime të dyshimta.

Move Over, BravoCon, Hello, Emma Slater

Kur Kyle ishte në Vegas në BravoCon, Mauricio mbeti përsëri në Kaliforni me partneren e tij të kërcimit, Ema. Madje, Mauricio dhe Emma u panë së bashku, të kapur për dore. Kur u pyet për këtë, Kyle pranoi se e bëri të ndihej e trishtuar kur shihte burrin e saj të larguar me dikë tjetër. Megjithatë, Mauricio dhe Emma publikuan një video që shpjegonte miqësinë e tyre të ngushtë dhe ata këmbëngulën se nuk ishin një artikull.

Ata me siguri dukeshin si një artikull, por nëse Mauricio dhe Emma të dy thonë se nuk janë, atëherë nuk ka shumë përgjigje që mund të nxjerrim nga dalja e tyre e këputur me fëmijët. Ndoshta Mauricio do të vazhdojë me Emën, por jo ende. Ose, ndoshta, Ema është me të vërtetë vetëm një mbështetje prekëse e ndjeshme mik për Mauricio. A mund të jetë e mundur, në këtë pikë, që Mo është i pafajshëm në pretendimet e pafundme që mbështesin lëvizjen e tij me gratë e tjera?

Bjondja misterioze

Mirëpo. Ne sapo arritëm një pikë kthese këtu, pasi është shfaqur një tjetër dalje e papritur me Mauricio. Këtu, Mauricio dhe një grua bionde e panjohur në Teksas u panë duke u rehatuar së bashku, dhe për fatin tonë, Us Weekly ndau çajin. Insajderi i tyre këmbënguli se “Ai ishte mbi të”, duke shtuar, “Nuk kishte asnjë puthje, por ata po afroheshin shumë”.

Sipas këtij burimi, Mauricio dhe biondja janë ulur pranë njëri-tjetrit gjatë darkës së tyre të madhe. “Ai po flirtonte me të dhe po i mbante dorën në një moment. Ata po pëshpërisnin me njëri-tjetrin dhe ai e kishte krahun pas saj. Ata padyshim që po argëtoheshin së bashku, dhe ajo ishte e interesuar, “shpërndanë ata.

Ja ku e keni. Sipas mendimit tonë, Mauricio po largohet nga Kyle. Përveç nëse ai lëshon një deklaratë tjetër mohuese për kohën e tij në Teksas, domethënë.