Mauricio Umansky i pasigurt nëse do të shikojë New RHOBH

Klea

Mauricio Umansky i pasigurt nëse do të shikojë New RHOBH

Mauricio Umansky po përqendrohet të mbijetojë në Dancing with the Stars. Salsa e tij javën e kaluar me partneren Emma Slater u lëkund kur Mauricio humbi në kërcim. Fjalë për fjalë. Fansat e tij e shpëtuan. Ose fansat e gruas së tij të larguar Kyle Richards Amvise të vërteta të Beverly Hills e shpëtoi atë.

Traileri për sezonin 13 të RHOBH u shfaq së fundmi. Pika qendrore ishte bashkimi i rrënuar i Kyle dhe Mauricio. Sutton Stracke adresoi thashethemet për pabesi. “Sa herë që hyj në internet, shoh diçka për dikë që mashtron. Ku ka tym, ka zjarr”, tha ajo. Morgan Wade u pa gjithashtu në shikim të fshehtë. Kyle dhe Morgan kanë mohuar të kenë një lidhje romantike. Pra, Dorit Kemsley nuk e kuptoi pse Kyle do t’i bënte tatuazh inicialet shoqes së saj.

Po për Mauricio? Ai nuk e ka parë ende trailerin. Dhe ai mund të mos e shikojë këtë sezon të RHOBH. E! Lajmi ka detajet.

A do ta shmangë Mauricio shikimin këtë sezon?

“Nuk e di për sezonin e ri. Mund, nuk po them se nuk jam. Gjithçka do të ndodhë ose nuk do të ndodhë, është ashtu siç është”, tha ai. Epo, faleminderit që e sqarove këtë, Mauricio.

Por është një jo e fortë sa i përket shikimit të trailerit. “Nuk dua ta shikoj sepse realiteti është Kyle dhe e di se ku jemi sot. Ne e dimë se ku jemi dhe është super dramatizuar dhe e di këtë”, tha ylli i Buying Beverly Hills. “Duhet të jetë në mënyrë që të jetë argëtuese dhe të tërheqë vëmendjen e njerëzve për televizionin.”

Ai shtoi, “Unë nuk dua ta shikoj sepse thjesht do të më vendosë në një vend që nuk dua të jem dhe nuk dua të shoh një mbidramatizim të jetës sime.”

Mauricio së fundmi deklaroi se çifti nuk ka hequr dorë nga martesa e tyre. “Ne jemi të ndarë [but] ende nuk po e hedhim poshtë,” tha ai.

Xhirimet kanë qenë të vështira

Xhirimet e sezonit 13 ishin të vështira për Kyle dhe bashkëshortin e saj. “Realiteti është se ndërsa po e filmonim, ishte fillimi që ne të kalonim një kohë të vështirë. Nuk ishte vërtet atje dhe ne nuk ishim gati t’u tregonim fëmijëve dhe nuk ishim gati t’i thoshim vetes dhe nuk ishim gati t’i kishim të gjitha këto, apo jo? – shpjegoi Mauricio. “Dikush ia derdhi fasulet Njerëzit, ne nuk e dimë se kush.”

Është e tmerrshme që lajmi doli para se çifti të ishte gati ose të kishte folur me vajzat e tyre. Do të jetë interesante të shihet se si do të zhvillohen betejat e tyre në sezonin e ardhshëm të RHOBH.

Mund ta kapni Mauricio në Dancing with the Stars, që vazhdon të martën në ABC dhe Disney+.

Real Housewives of Beverly Hills shfaqet premierë të mërkurën, më 25 tetor, në orën 8/7c në Bravo.