Mauricio Umansky, Leslie Bega

Klea

Mauricio Umansky i ndotur me flakë të re të përfolur Leslie Bega

Mauricio Umansky darkoi me ish-aktoren Leslie Bega në një restorant në Beverly Hills të martën, më 2 tetor. Leslie punon në firmën e pasurive të paluajtshme të Mauricio, The Agency. Ajo mori pjesë në regjistrimin e Dancing with the Stars për të mbështetur shefin e saj, i cili po konkurron në shfaqje.

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills dhe punonjësi i tij më vonë shijuan darkën me prindërit e tij, Dr. Estella Sneider dhe Eduardo Umansky. Gruaja e larguar e Mauricios, Kyle Richards thuhet se ishte larguar në një udhëtim me mikun e saj, këngëtarin e muzikës country Morgan Wade.

“Kemi pasur një darkë të shijshme dhe një bisedë të mrekullueshme, të këndshme”, ka shkruar Estella në Instagramin e saj, pranë një fotoje në grup. “Ishte një kënaqësi e mrekullueshme të vazhdoja të festoja Mauricio-n.”

Duke festuar me miqtë dhe familjen

(ABC/Andrew Eccles)

Më i njohur për komedinë e HBO-së, The Sopranos dhe ABC të viteve 1980, Shefi i klasës, Leslie tani punon në pasuri të paluajtshme. Biografia e saj në faqen e internetit të Agjencisë pasqyron 25 vjet përvojë në blerjen dhe shitjen e pronave në mbarë botën.

Mauricio dhe Kyle njoftuan ndarjen e tyre në korrik 2023, pas 27 vitesh martesë. Ata mbeten në marrëdhënie miqësore, për hir të katër vajzave të tyre, të cilat variojnë nga 34 deri në 15 vjeç. Thashethemet për një marrëdhënie romantike mes Kyle dhe Morgan vazhdojnë të qarkullojnë, megjithëse ylli i RHOBH mohon me forcë asgjë më shumë se miqësi.

Ndonëse Mauricio dhe Kyle po bëjnë një pushim nga martesa e tyre, ata ende nuk janë “të zhveshur”. Një trailer paraprak për sezonin 13 tregoi vajzat e tyre duke u mbledhur për një diskutim familjar. Farrah, Alexia, Sophia dhe Portia fshinë lotët ndërsa Kyle u përpoq t’i qetësonte. “Ne jemi një familje shumë e fortë dhe do të jemi gjithmonë,” tha ajo. “Ju e dini se asgjë nuk mund ta ndryshojë atë.”

“Nuk po ju fshehim asgjë”

“Ne po luftojmë për këtë,” tha Mauricio. “Kyle është shoku im më i mirë. Ajo është një njeri i mahnitshëm. Unë e dua atë … dhe martesat kalojnë nëpër kohë të vështira, ndonjëherë. Kjo është ajo me të cilën po merremi tani.”

Ai vazhdoi duke shtuar: “Është shumë e vështirë të jesh në sy të publikut dhe të kesh kaq shumë inkuizicioni kur po kalon diçka të vështirë. Gruaja ime thjesht po shikohet kaq intensivisht, dhe nuk është vërtet e drejtë. Ajo është thjesht një person… dhe nuk e meriton të gjykohet kështu [for] gjithçka që ajo bën.”

Ndërsa ata përpiqen të kuptojnë gjërat mes tyre, manjati i pasurive të patundshme u kërkoi fansave që t’u lënë pak kohë. “Ne ju premtojmë se do t’ju njoftojmë,” shtoi ai. “Ne nuk po fshehim asgjë nga ju.”

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 do të shfaqet premierë më 25 tetor në orën 8/7c në Bravo.