Mauricio Umansky i bën homazhe bashkëpunëtorit të vdekur të agjencisë

Klea

Mauricio Umansky i bën homazhe bashkëpunëtorit të vdekur të agjencisë

Mauricio Umansky i The Real Housewives of Beverly Hills nderoi aktorin Christian Oliver pas një tragjedie të paimagjinueshme. Christian kishte punuar gjithashtu si sekser me firmën e ndërmjetësimit të pasurive të paluajtshme të Mauricios, The Agency.

Lajmi shpërtheu të premten se Christian dhe dy vajzat e tij të vogla, Madita, 12 vjeç dhe Annik, 10 vjeç, kishin vdekur në një aksident avioni fatal në Karaibe. Mo mori në Instagram Stories për të kujtuar Christian dhe vajzat e tij të dashura.

Ja çfarë tha ai për vdekjen tragjike të treshes.

Mauricio vajtoi Christian, Madita dhe Annik

Në një postim të përzemërt në Instagram Story Mauricio, ai pranoi rolet e shumëanshme të Christian, duke thënë: “Lutjet e mia janë me ju dhe gjithë familjen tuaj të Agjencisë. Je një shok, baba, bashkëshort, aktor dhe agjent i mrekullueshëm…na ke bërë të qeshim, kujdesesh më shumë se të tjerët. Jeni të humbur dhe të dashuruar.” Ai gjithashtu përfshiu një fragment audio të “Hallelujah” të Leonard Cohen në postimin e tij.

Lajmi shkatërrues për vdekjen e Christian u bë më 5 janar. Ai zbuloi se aktori, i cili sapo kishte përfunduar xhirimet e filmit Forever Hold Your Peace dhe ishte i njohur për punën e tij në filmat “The Good German and Speed ​​Racer”, kishte vdekur së bashku me Madita dhe Annik. . Avioni i vogël me të cilin po udhëtonin ra në oqean për shkak të problemeve me motorin. Ka humbur jetën edhe piloti i avionit. Aktualisht po vijojnë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Christian ka lënë pas gruan e tij, Jessica Klepser, dhe gjyshërit, hallat, xhaxhallarët dhe kushërinjtë në Gjermani. Xhesika ndau pikëllimin e saj në një deklaratë në Instagram, duke kujtuar vajzat e saj, Madita, një nxënëse e gjallë e klasës së 7-të dhe Annik, një nxënëse e klasës së 4-të e njohur për sjelljen e saj të butë por të fortë.

Dërgimi i dashurisë për Xhesikën në atë që duhet të jetë një kohë absolutisht shkatërruese, si dhe familjen e punës së Christian në The Agency dhe këdo që pikëllon humbjen e Christian, Madita dhe Annik.

JU LUTEM NDIHNI TË LIRË TË NDANI NËSHHËLSHIMET ME FAMILJEN DHE MOKËT E KRISHTIANIT MË POSHTË.