Mauricio Umansky

Klea

Mauricio Umansky gati për divorc pasi Kyle Richards tregoi zonjën e saj lezbike në ‘RHOBH’

Mauricio Umansky gati për divorc pasi Kyle Richards tregoi zonjën e saj lezbike në ‘RHOBH’

Kyle Richards dhe Mauricio Umanksy duan ta quajnë dorëheqjen për martesën e tyre pasi ndarja e tyre ka marrë një kthesë të errët, sipas një raporti të ri.

Mauricio Umanksy

Mauricio pretendoi në tetor se ai dhe Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli nuk po e “hodhi peshqir” martesën e tyre 27-vjeçare, por tani duket se marrëdhënia e tyre është në këmbët e fundit.

“Ata nuk duan të martohen më”, tha një burim për Life & Style për manjatin e pasurive të paluajtshme dhe yllin e Bravo.

Mauricio Umansky

Mauricio dhe Kyle kanë paraqitur një front të bashkuar për familjen e tyre, por burimi i brendshëm pohoi se ata të dy janë gati të vazhdojnë përpara.

“Ata ranë dakord të ndaheshin me qëllimet më të mira, por gjërat janë bërë të shëmtuara,” shtoi lajmëtari.

Kyle Richards

Marrëdhënia e shkëputur e dyshes u përplas më pas Mauricio u pa duke u kapur për dore me partneren e tij të “Dancing With the Stars”, Emma Slater.

Kyle është ende duke zier mbi të, “tha këshilltari. “Ai tashmë po sillet si beqari më i përshtatshëm në qytet.”

Kyle Richards

Ndërkohë, Kyle dhe ndihmësi i saj i vazhdueshëm, Morgan Uejd, prej muajsh kanë ndezur thashetheme për romancë.

Kyle Richards

Kyle, 53, dhe Mauricio54 vjeç, nuk kanë asnjë marrëveshje paramartesore, gjë që ka shkaktuar “shumë frikë se si të ndajnë pasurinë e tyre prej 100 milionë dollarësh dhe pronat e pasurive të paluajtshme”, sipas burimit të gazetës.

Kyle Richards

Insajderi shtoi – “Por ata të dy duan të vazhdojnë përpara.”

Kyle zbuloi në një intervistë të 29 nëntorit me “The Messenger” se ajo planifikoi të kalonte Krishtlindjet me yllin e “Buying Beverly Hills” në shtëpinë e tyre të pushimeve në Aspen. Ylli i reality shtoi se shpresonte të kishte një festë “para Krishtlindjeve” me motrat e saj. Kathy Hilton64, dhe Kim Richards59.

Kyle Richards

Kyle foli gjithashtu për çiftin duke kaluar së bashku Ditën e Falënderimeve në shtëpi, në Encino, Kaliforni.

“Ne jetojmë nën të njëjtën çati dhe [Mauricio] dhe unë nuk kam qenë kurrë një çift që zihen,” shpjegoi ajo. “Dhe kjo nuk është – nuk po them vetëm këtë. Nëse pyet fëmijët e mi [they] nuk kemi parë kurrë një luftë mes nesh. Kështu që ju e dini që nuk ishte. Ne kishim çiftin e miqve tanë të ngushtë atje. Dhe, ju e dini, në fakt ishte thjesht një Falënderime normale.”

Kur Kyle iu kërkua një përditësim se ku qëndron dyshja sot, ajo pranoi – “Ne jemi ende në të njëjtin vend. Ne thjesht po jetojmë nën të njëjtën çati. Sigurisht që nuk është një pozicion në të cilin e imagjinoja ndonjëherë veten, e dini, pasi u martova gjithë këto vite.”

Kyle Richards

Kyle dhe Mauricio u martuan në janar 1996 dhe ndanë tre vajza, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15 vjeç. Kyle është gjithashtu nëna e Farrah Aldjufrie, 34 vjeç.

“Unë e dua shumë atë, natyrisht,” Kyle tha. “Pra, kjo pjesë është padyshim e vështirë, por mendoj se njerëzit mendojnë se është ndoshta e çuditshme, mendoj. Une nuk e di. Unë mendoj se njerëzit mendojnë se nuk është as e vërtetë që po kalojmë një kohë të vështirë. Unë nuk e kuptoj atë. Nuk e di se mund ta imagjinoj dikë që do ta bënte familjen e tij në një gjë të tillë.”

“Ne po shikonim filma mbrëmë me vajzat,” Kyle të përbashkëta. “Dhe kështu, jam thjesht mirënjohës që jemi miq të mirë sa jemi. Dhe ne mund ta kalojmë këtë kohë të vështirë ashtu siç jemi. Ka qenë një vit e gjysmë sfidues.”

Kyle tha për TMZ në fillim të kësaj jave – “Ne po marrim gjithçka çdo ditë”.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.