Mauricio Umansky dhe Mystery Blonde u vunë re 'Të afrohen'

Klea

Mauricio Umansky dhe Mystery Blonde u vunë re ‘Të afrohen’

Mauricio Umansky me sa duket ka qenë këtu në këto rrugë duke mbjellë tërshërën e tij të egër! Ne pamë të çarat në të tij dhe Kyle Richards’ Martesa 27-vjeçare filloi të formohej pothuajse që nga fillimi kur sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills u shfaq premierë në fund të muajit të kaluar. Por çfarë ndodh me këtë grua bionde misterioze me të cilën është parë?

Kohët e fundit kemi dëgjuar se Mo ka qenë i mjerë gjatë ndarjes shumë publike të tij dhe Kyle, dhe tani duket sikur ai ka gjetur ngushëllim në krahët e të tjerëve. Vetëm disa javë pasi u pa duke u kapur për dore me partneren e tij në Dancing With the Stars, Emma Slater, Mauricio tani është kapur sërish në natyrë, duke flirtuar me dikë të ri. Us Weekly ka lugën.

Mauricio u pa në Teksas duke u rehatuar me një grua të re bjonde

Mauricio bëri një postim në Instagram për të qenë në Austin, Teksas për të ftuar në podkastin e Lauryn dhe Michael Bosstick, Him & Her Show i Skinny Confidential të Premten. Por udhëtimi nuk ishte i gjithi biznes. Natën tjetër, ai u pa duke u kapur me një bjonde misterioze në Soho House Austin.

Një dëshmitar okular (padyshim jo publicisti i Mauricios, jam i sigurt) tha: “Ai ishte mbi të. Nuk kishte asnjë puthje, por ata po afroheshin shumë.”

Sipas burimit gjithnjë vigjilent, Mo dhe biondja enigmatike ishin pjesë e një grupi më të madh. Ata u ulën krah për krah, si personazhe në një komedi romantike duke u përpjekur të pretendojnë se janë thjesht miq.

Burimi shtoi: “Ai po flirtonte me të dhe po i mbante dorën në një moment. Ata pëshpëritnin me njëri-tjetrin. Ai e kishte krahun pas saj. Ata padyshim që po argëtoheshin së bashku, dhe ajo ishte e interesuar. Ata u larguan së bashku me grupin.”

Epo, nëse Kyle ishte i çmendur për mbajtjen e Emës me dorë, ajo me të vërtetë nuk do t’i pëlqejë kjo. Si ajo ashtu edhe Mauricio kanë thënë se divorci nuk është në tavolinë në këtë pikë, por gjërat nuk janë dukur premtuese. Ndoshta është mirë që ajo ka mikun e saj jashtëzakonisht të ngushtë dhe gjithmonë të pranishëm, Morgan Wade, për ta ndihmuar atë në këtë kohë shumë sfiduese.

Mund të vazhdoni të shikoni se martesa e Kyle dhe Mauricio bëhet gjithnjë e më e sikletshme në The Real Housewives of Beverly Hills, të mërkurën mbrëma në 8/7c në Bravo.