Mauricio Umansky dhe Emma Slater ndajnë diçka 'të bukur'

Klea

Mauricio Umansky dhe Emma Slater ndajnë diçka ‘të bukur’

Mauricio Umansky dhe Ema Slater kanë diçka “të bukur” së bashku Duke kërcyer me yjet. Përkundrazi, ata ndajnë diçka spektakolare, sipas Carrie Ann Inaba. Dhe jo, ajo nuk do të thotë të njëjtat pëllëmbët e djersitura pasi së fundmi u kap duke u kapur për dore.

Gjykatësi i DWTS ishte shumë i impresionuar me rutinën bashkëkohore të Mo dhe Emës në episodin e kësaj jave. Ja çfarë kishte për të thënë ajo…

Mauricio Umansky dhe Emma Slater nuk e “falsifikuan” rutinën e tyre intime

“Mauricio ishte i bukur,” tha Carrie Ann nga trupi gjykues. “Kur ju falsifikoni bashkëkohorin, ne e ndiejmë atë dhe kjo bën që lëkura ime të zvarritet.”

Ajo vazhdoi: “Kjo ishte gjëja më e largët nga lëkura ime të zvarritet. Ka diçka që po ndodh që është e bukur mes jush dhe faleminderit që na le të dëshmojmë.”

Ishte nata më e paharrueshme e vitit në Dancing with the Stars. Mauricio dhe Emma performuan kërcimin e tyre bashkëkohor me këngën “Rise Up” nga Andra Day. Ata fituan gjithsej 24 pikë me rutinën, të cilën Mo ia kishte kushtuar gruas së larguar Kyle Richards përmes një postimi në Instagram.

Ai shkroi se vallëzimi ishte “për jetën dhe se si nuk është gjithmonë perfekte dhe kur mendon se është e pamundur të lëvizësh malet dhe je në momentin më të ulët dhe mendon se të gjitha dyert janë të mbyllura, duhet të ngrihesh dhe të ngrihesh pa frikë dhe të lëvizësh malet. .” Jezus, Mo, mëso si të përdorësh presje. U përpoqa ta thosha me zë të lartë dhe pothuajse u shua.

Thashethemet janë të shumta se ka më shumë sesa thjesht miqësi mes Mauricios dhe Emës. Pavarësisht kësaj, ai ende jeton së bashku me gruan e tij Kyle, ndërsa dyshja përpiqen të rregullojnë martesën e tyre të prishur. Me Kyle që fshiu postimin e saj në Instagram për mbështetjen e Mo dhe supozohet se ndihet i pa respektuar, megjithatë, mund të ndodhë që nuk ka kthim prapa.

Dancing with the Stars vazhdon të martën në mbrëmje në ABC.