Mauricio Umansky dhe burri i Dorit Kemsley shoqërohen mes ndarjeve nga gratë e tyre

Klea

Mauricio Umansky dhe burri i Dorit Kemsley shoqërohen mes ndarjeve nga gratë e tyre

Mauricio Umansky dhe burri i Dorit Kemsley shoqërohen mes ndarjes nga gratë e tyre

Mauricio Umansky dhe Paul “PK” Kemsley u panë duke dalë nga një restorant së bashku të hënën në Beverly Hills. PK u bashkua me mikun e tij të vjetër në Il Pastaio një javë pasi u përhapën thashethemet për statusin e martesës së tij me “Amvise të vërteta të Beverly Hills” yll, Dorit Kemsley. Mauricio kohët e fundit e mohoi lidhjen e tij “Dancing With the Stars” partnerja, Emma Slater, në mes të ndarjes së tij nga gruaja e tij prej 27 vitesh, veterane RHOBH, Kyle Richards.

Erika Jayne

Mauricio, 53 vjeç, e cila u shfaq e freskët në provë, kishte veshur një bluzë të bardhë të gjerë, një palë xhup blu të kaltër dhe një palë atlete gri. Ai e mbylli veshjen me një xhaketë lëkure të zezë. PK, 56, pantallona cargo sportive, atlete të bardha dhe një xhaketë kamoshi të zezë. Ylli i “Buying Beverly Hills” mbështjellë krahun rreth qafës së mikut të tij ndërsa dyshja ecte në rrugë.

Mauricio Umansky

Mauricio ishte duke u përgatitur për të performuar Tangon Argjentinase për transmetimin e së martës të DWTS. Javën e kaluar, ai dhe Emma Slater ndezën thashethemet për romancë kur u panë të kapur për dore pasi kishin darkuar së bashku në Beverly Hills. Më vonë ata iu drejtuan thashethemeve dhe këmbëngulën se kishin vetëm një miqësi.

“Për qartësi të plotë, ne nuk po takohemi. Ne jemi vërtet miq të mirë, ne kemi kërcyer së bashku tani për gjashtë javë, katër orë në ditë, çdo ditë.” Mauricio tha, përmes Instagramit të Emës.

Paul PK Kemsley

“Djema, është intensive,” shtoi Emma. “Ashtu si ju me të vërtetë krijoni një lidhje shumë, shumë të veçantë dhe mendoj se ne kemi personalitete të ngjashme, kështu që ne kemi një super mbështetje… ne jemi padyshim aty për njëri-tjetrin. Është e bukur, kjo është një gjë e mrekullueshme!”

Manjati i pasurive të paluajtshme pohoi se darka e tyre së bashku ishte e pafajshme, duke shpjeguar: “Ne jemi vërtet miq të mirë dhe vetëm për t’u sqaruar shkuam në një restorant për të shkuar të merrnim pak sushi menjëherë pas provës, ishim me rrobat e provës. Shumë histori janë të gabuara, shumë prej tyre.”

Mauricio Umansky

Kyle pranoi se ishte “i befasuar” nga fotografia e bashkëshortit të saj dorë për dore me partneren e tij gjatë një paraqitjeje të fundit në “Watch What Happens Live”.

“Nuk e di nëse ka ndodhur ende diçka, por padyshim që ka diçka atje”, tha ylli i Bravo. “Dëgjo, unë e dua shumë dhe jemi miqësorë, por kjo më lëndoi vërtet”.

Kyle Richards

Kyle pranoi se fotot e dyshimta ishin arsyeja që ajo fshiu një postim në Instagram që mbështeste dyshen, por sqaroi se ajo “po ashtu votoi për ta”.

Kyle, e cila është përplasur me thashethemet që pretendojnë se është e lidhur në mënyrë romantike me shokun e saj, Morgan Wade, i ka përditësuar fansat gjatë një paraqitjeje të fundit në “Live with Kelly and Mark”.

“Ka qenë e ashpër,” tha ajo. “Ky është një territor i paeksploruar për mua. Ka qenë e vështirë. Për fat të mirë, ishte miqësore. Është e vështirë. Shqetësimi im kryesor janë vajzat tona, të cilat kanë qenë të mrekullueshme, katër shoqet e mia më të mira. Është e vështirë.”

Mauricio Umansky

Ajo tha se jeta në sytë e publikut ka qenë e vështirë sepse fansat “ndihen sikur duan të dinë të gjitha përgjigjet” në lidhje me detajet e martesës së saj.

54-vjeçari shtoi: “Ata gjithashtu duan të krijojnë historinë e tyre sepse ne nuk kemi shpjeguar gjithçka, gjë që është e pamundur të bëhet”.

Kyle dhe Mauricio u martuan në janar 1996 dhe ndanë tre vajza, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15 vjeç. Kyle është gjithashtu nëna e Farrah Aldjufrie, 34 vjeç.

Kyle Richards

Në korrik u publikua lajmi se ylli i Bravo ishte ndarë nga manjati i pasurive të paluajtshme. Çifti i larguar mohoi se ata ishin nisur drejt divorcit, vetëm duke pranuar se kishin përjetuar një “vit të vështirë”.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.