Mauricio Umansky dhe Alexandria Wolfe 'Të njihen' njëri-tjetrin

Klea

Mauricio Umansky dhe Alexandria Wolfe ‘Të njihen’ njëri-tjetrin

Shumica e fansave të amvisave reale të Beverly Hills u befasuan kur Kyle Richards dhe bashkëshorti prej shumë kohësh Mauricio Umansky njoftuan ndarjen e tyre gjatë verës. Ndërsa dyshja thuhet se nuk kanë plane të divorcohen, miqësia e ngushtë e Kyle me këngëtarin Morgan Wade është shfaqur në RHOBH. Dhe ka gjithashtu disa lidhje marramendëse midis ish të dashurit të Morgan, Joseph ‘Joe’ Link, dhe Mauricio. Joe punon në kompaninë e pasurive të paluajtshme të Mauricios, The Agency. Pra, disa fansa kanë pyetur veten nëse Kyle dhe Mauricio e trilluan ndarjen.

Ndërkohë, Mauricio u shfaq në Dancing with the Stars dhe krijoi një lidhje me partneren e tij, Emma Slater. Dhe dukeshin jashtëzakonisht të afërt. Ai përfundimi me goditje me gërshërë i një prej rutinave të tyre ishte shumë për t’u trajtuar. Më pas, ndërsa po festonte nëpër Aspen, Mauricio goditi klubin me këngëtaren braziliane Anitta. Më parë, anëtari i grupit të DWTS të Mauricios, LeLe Pons dhe Anitta, vunë peshqirë për të pozuar në pistat e skive me Mauricio-n. Mjaftoi të më jepte një migrenë.

Tani Mauricio ka gjetur një tjetër grua të re për t’u shoqëruar. Alexandria Wolfe është një ndikues. Dhe ajo duket si Kyle. PEOPLE ka lugën.

Duke njohur gjithçka për ju…

Një person i brendshëm ndau me PEOPLE se Mauricio po “po njihet” me Aleksandrinë. Burimi vazhdoi: “Mauricio dhe Alexandria kanë shijuar shoqërinë e njëri-tjetrit pas takimit në Aspen. Ata janë bërë miq të mirë.”

Alexandria tani e quan Los Anxhelosin në shtëpi pasi jeton në Nju Jork. Ajo po punon për lançimin e linjës së saj të modës. Jam i sigurt se ajo nuk po dizajnon kaftane për masat. Insajderi shtoi: “Ajo është një stiliste e arritur dhe ata respektojnë shpirtin sipërmarrës të njëri-tjetrit.”

Është e rëndësishme të theksohet se ndërsa Mauricio po shijonte Aspen, Kyle ishte duke pushuar në Punta Mita, Meksikë. Çifti planifikoi t’i kalonte pushimet së bashku, ndaj ky është një ndryshim domethënës.

Qëndroni në tuned për të parë se me kë është fotografuar më pas Mauricio.

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.