Mauricio Umansky 'Blacked Out' Para se të kërcente në DWTS

Klea

Mauricio Umansky ‘Blacked Out’ Para se të kërcente në DWTS

Sezoni 32 i Duke kërcyer me yjet nuk po shkon aq mirë për Mauricio Umansky. Ai pothuajse shkoi në shtëpi javën e parë. Ai pati disa gabime të mëdha në javën e dytë. Ylli i Real Housewives of Beverly Hills ka pothuajse dy këmbë të majta ndërsa është në pistën e vallëzimit me partneren profesioniste Emma Slater.

Java e tretë e konkursit ishte Motown Night, dhe Mauricio erdhi me një mori justifikimesh përse kërceu kaq keq javën e kaluar. Sipas Mauricio, kjo është për shkak se ai po streson për marrëdhënien e tij me Kyle Richards dhe sezonin e ardhshëm të RHOBH.

Sezoni 13 afrohet mbi Mauricio

Gjatë Motown Night në DWTS, Mauricio pranoi para kamerave se marrëdhënia e tij me Kyle ka ndikuar në performancën e tij. Në mënyrë të veçantë, ai fajësoi trailerin e sezonit 13 të RHOBH për ngatërrimin e hapave të tij. Traileri shpërthyes ra pak para se të vinte koha që ai të kërcente javën e kaluar dhe kjo e ngacmoi shumë ndarjen e tij të përfolur prej kohësh nga Kyle. Me problemet e martesës dhe dramën e Real Housewives që rëndonte në mendjen e tij, Mauricio tha se ai “errësi” përpara kërcimit të tij.

“Unë nuk mendoj se kam përjetuar ndonjëherë një dështim të tillë ku jam errësuar,” shpjegoi Mauricio. “Këtë javë, me të vërtetë kam nevojë të shpengoj veten. E di që e kam… kështu që është vërtet e rëndësishme për mua.”

Mauricio tha se ishte “i shqetësuar” kur doli nga skena atë natë, sepse ndihej po aq keq sa dukej kërcimi. Për Natën e Motown, ai e shpengoi veten. Ai dhe Ema shmangën rënien në fund të tabelës së drejtuesve. Dhe megjithëse ai është larg nga kreu i tabelës së liderëve, të gjithë gjyqtarët e lavdëruan atë për rikthimin në rrugën e duhur këtë javë.

Mo shpreson të mbajë fokusin

Ndërsa sezoni RHOBH 13 inç afrohej gjithnjë e më shumë, Mauricio i tha The Messenger se ai po planifikon të qëndrojë i fokusuar në ecjen përpara. Kjo është ndoshta më e lehtë të thuhet sesa të bëhet, por Mauricio dukej se kishte një rritje të besimit kur fliste me median.

“Gjithçka që mund të bëjmë është të ecim përpara,” tha Mauricio. “Çfarëdo që ka ndodhur në të kaluarën, ka ndodhur në të kaluarën. Gjithçka që mund të kontrolloj është se çfarë do të ndodhë sot dhe çfarë do të ndodhë nesër. Dhe kështu e dini, kur keni atë qëndrim, është shumë e lehtë të vazhdoni të ecni përpara.”

Mund ta shikoni Mauricio që ecën përpara në Dancing with the Stars, të martën në mbrëmje në 8/7c në ABC. Nëse doni të shihni se çfarë e mban Mauricio zgjuar natën, atëherë sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills do të shfaqet premierë në Bravo, më 25 tetor në orën 8/7c.