Karen Huger

Klea

Maserati i Karen Huger u përfshi nga flakët pas shkatërrimit të BDI-së, ylli i 'RHOP' u shpëtua nga zjarrfikësit!

Maserati i Karen Huger përfshihet nga flakët pas shkatërrimit të BDI-së, Diva e 'RHOP' shpëtohet nga zjarrfikësit!

Karen Huger's Maserati mori flakë pasi ylli i realitetit përplasi automjetin e saj luksoz në një pemë, javën e kaluar.

Zjarrfikësve iu desh të përdornin një fikës për të shuar flakët pas Amvise të vërteta të Potomac ylli humbi kontrollin e makinës së saj, sipas raportit të incidentit të marrë nga Radar Online.

Karen Huger

Karen Huger refuzoi aparatin e frymëmarrjes

Javen e shkuar, I madh u arrestua nga Departamenti i Policisë së Qarkut Montgomery pasi ajo refuzoi t'i nënshtrohej një testi alkomaterial. Huger's Maserati 2017 kaloi një mesatare dhe u përplas me tabela të shumta rrugore përpara se të përplasej me një pemë. Ajo u lirua më vonë, por raporti i mëpasshëm i ngjarjes zbuloi detaje të reja për aksidentin e rëndë automobilistik.

Karen Huger

“Ekuipazhet zbuluan një përplasje me një automjet. sedan i bardhë jashtë anës së djathtë të rrugës. oficeri i sigurisë së komunitetit në vendngjarje”, thuhet në raport. Reaguesit e urgjencës “siguruan automjetin dhe ndihmuan” I madh ndërsa ajo doli nga makina përpara se të shuante një “zjarr të vogël”.

Karen Huger

Raporti thoshte – “Ekuipazhet shuarën një zjarr të vogël nën automjet me një fikës uji”.

Ylli i Bravo u arrestua pasi refuzoi testin e alkomaterialit dhe më vonë u citua për drejtimin e mjetit nën ndikim.

Karen Huger

Karen Huger i pezullohet patenta e shoferit

Huger's pas aksidentit është pezulluar patenta e drejtimit. Ajo u akuzua me BDI dhe shtatë citate të tjera të trafikut në lidhje me pretendimet për drejtim të pakujdesshëm dhe të pakujdesshëm, tejkalim të kufijve të shpejtësisë, drejtimin e një automjeti me regjistrim të pezulluar dhe mos raportimin e ndryshimit të adresës së saj në Administratën e Automjeteve Motorike të Maryland.

Karen Huger

Fqinjët e Karen Huger janë të zemëruar

Banorët e zonës thanë për median se I madh mund të kishte vrarë dikë nëse ajo lëruar nëpër vendkalimin e këmbësorëve të lagjes më herët gjatë ditës.

Karen Huger

Karen Huger fajëson BDI-në për nënën e vdekur

Karen Huger më vonë e trajtoi incidentin, por nuk mori përgjegjësi për BDI-në.

“Faleminderit të gjithëve për lutjet dhe urimet tuaja gjatë kësaj përvoje shumë të frikshme. Unë jam ende i tronditur nga incidenti i mbrëmshme, por jam mirënjohës që jam gjallë sot. Me vdekjen e Nënës sime të Dashur, Hidhërimi vjen e shkon në valë, dhe me afrimin e Ditës së Nënës është ndjerë më shumë si një cunami”, tha ylli i realitetit për TMZ.

Karen Huger

Ajo vazhdoi, duke shpjeguar: “Mbrëmë takova një të dashur për darkë, biseduam dhe sollëm disa tema shumë të ndjeshme emocionalisht. Po qaja duke u kthyer në shtëpi dhe pashë një makinë që po shkonte drejt meje. U ktheva për të shmangur përplasjen kokë më kokë, godita ndarësin dhe më pas një pemë. Jam i lënduar, i mavijosur pak, por kaq mirënjohës që jam gjallë! Kam marrë citate, njëra prej të cilave nuk ka lidhje me incidentin, gjë që është e kuptueshme, por ajo që ishte më e habitshme është se makina që për pak më goditi sapo u largua!”

Karen Huger

I madh e mbylli deklaratën e saj duke këshilluar publikun që të kontrollonte emocionet e tyre përpara se të hipte në timon.

Ajo përfundoi – “Dëshiroj të theksoj, është e rëndësishme të kuptoni gjendjen tuaj emocionale kur vozitni dhe le të jetë kjo një kujtesë për të gjithë që të përdorin rripat e sigurimit, nëna ime mund të jetë engjëlli im mbrojtës, por rripi i sigurimit më shpëtoi jetën.”

Amvisat e vërteta të Potomac transmetohet të dielave, në orën 20:00 ET, në Bravo.