Mary Cosby dhe Lisa Barlow 'Mirë' Pas Attack on Son

Klea

Mary Cosby dhe Lisa Barlow 'Mirë' Pas Attack on Son

Sezoni i pestë i “The Real Housewives of Salt Lake City” nuk ka përfunduar xhirimet dhe detajet tronditëse rreth një prej betejave më të mëdha të sezonit po bëjnë xhiron e tij.

Ne ju kemi thënë tashmë për “luftën e çmendur” Mary Cosby u fut me Lisa Barlow në të cilën ajo dyshohet se e quajti djalin e saj 12-vjeçar R-word. “I gjithë kasti … ishte përtej fitimit,” tha një i brendshëm për deklaratën e Mary.

Do të ishte e lehtë të supozohej se gjërat mes dy Amvisave janë të tensionuara tani, por RadarOnline po raporton se dyshja janë në të vërtetë në një vend “të mirë”. Vazhdoni të lexoni për të parë detajet.

Mary Cosby dhe Lisa Barlow janë në marrëdhënie të mira … për momentin

Komenti i raportuar i Marisë për djalin e Lizës nuk do të ishte hera e parë që veterinerja Bravo e gjen veten në ujëra të thella. Ajo u përball me shumë reagime gjatë sezonit të saj të dytë pasi iu referua Jen Shah – kriminelit të dënuar – si një “banditë meksikan”. Ajo gjithashtu duhej të mbrohej gjatë ribashkimit të Sezonit 1, kur Jen e quajti atë raciste për gjoja se nuk donte të shkonte në një 11 shtator nëse njerëzit me ngjyrë do të qëndronin përpara tij.

Pavarësisht gjithë kësaj, duket se Maria ende nuk ka mësuar ta mbajë gojën mbyllur në situata të caktuara.

Lisa është ende “shumë e zemëruar” me yllin e saj që flet keq për djalin e saj. Megjithatë, “zonjat janë të gjitha të mira” dhe po xhirojnë së bashku në Meksikë për udhëtimin e tyre të aktorëve.

Tani, sigurisht, ka dy anë në çdo histori, dhe pasi u publikua lajmi, Maria na e kujtoi këtë. Ajo ka postuar një foto të djalit të saj në Instagram, duke shkruar “Djali im i bukur” me disa emoji me zemër të kuqe. E gjithë kjo na bën të besojmë se, pavarësisht se komentet e Marisë janë problematike dhe fyese, kjo histori ka më shumë sesa reagimi i Marisë. Dhe çfarëdo që të jetë, ne do të jemi të sintonizuar për të kur të vijë koha.

Transmetoni sezonet e mëparshme të The Real Housewives of Solt Lake City në Peacock.