Martell Holt

Klea

Martell Holt pranoi se marrëdhënia e tij me Shereé Whitfield ishte e rreme në dokumentet e gjykatës!

Martell Holt pranoi se marrëdhënia e tij me Shereé Whitfield ishte e rreme në dokumentet e gjykatës!

Melodi Holt akuzoi ish-bashkëshortin e saj, Martell Holt e mashtrimit të romancës së tij të kaluar me Amvise të vërteta të Atlantës yll, Sheree Whitfieldgjatë Dashuria dhe Martesa: Huntsville ribashkim.

Melodi Shari

Martell u largua nga skena pasi Melodi pretendoi se ai pranoi në dokumentet e gjykatës se marrëdhëniet e tij me Shereé ishte një “marrëveshje biznesi”.

“Unë e di se çfarë ka në dokumente, në të njëjtën mënyrë në dokumentet në çështjen gjyqësore ku ju pyetën nëse keni qenë në një marrëdhënie me Shereé dhe ju thatë se ishte një marrëveshje biznesi, kjo është edhe në dokumente… fjalë për fjalë,” tha ajo.

Martell Holt

Martell u zotua se do të prodhonte dokumentet përkatëse ndërsa u nis me furtunë.

“Sillni të gjitha faqet,” Melodi thirri pas ish-it të saj.

Martell Holt

Shereé konfirmoi lidhjen e saj me yllin OWN në korrik 2022. Ajo tha TMZ që ajo kishte takuar Martell “nëpërmjet një miku të përbashkët” pasi All About The Tea ndau pamjet e telefonit celular që në dukje zbuloi stilistin e Atlantës krah për krah me Melodi psh.

Sheree Whitfield

Një burim i tha TMZ në atë kohë se Martell dhe Shereé ishin takuar për më shumë se dy muaj. Gazeta ka siguruar edhe pamjet video të çiftit duke pozuar për selfie në plazh.

Martell Holt

Sheree’s bashkë-yll, Kandi Burrussu shfaq skeptik që në fillim, për shkak të një eksperience të mëparshme me yllin LAMH. Kandi shpjegoi se ajo kishte një mik tjetër yll të realitetit që shkoi në një takim me të Martell, më herët po atë vit. Kandi tha se shoqja e saj komunikoi me të për të bërë një rezervim në restorantin e saj, Blaze.

Martell Holt

Këngëtarja/kantautori pohoi se miku i familjes dhe Martell u përpoqën të bënin një marifet publicitar kur dyshja organizuan që paparacët t’i fotografonin së bashku atë natë. Kandi vuri në dukje se ndërsa fotot u morën vetëm nga një blog i vogël, incidenti ishte i vështirë për t’u harruar.

Martell Holt

Kandi tha në atë kohë – “tani që shoh një situatë të ngjashme”, duke shtuar se ajo pyeste veten nëse Martell ishte “i vërtetë apo po bën të njëjtën gjë” me Shereé.

Martell Holt

Melodi ndau mendimet e saj për marrëdhënien e re të ish-it gjatë një interviste të mëvonshme me The Shade Room. Ajo tregoi se nuk kishte ndjenja për të Martell’s zhvillimi i jetës së dashurisë.

Melodi Holt

Melodi tha — “Të jem i sinqertë me ty, nuk kam aspak ndjenja për këtë… vërtet nuk kam. Nuk e kontrolloja nëse ai po fliste apo po dilte me dikë derisa ishte në martesë.”

Ajo shtoi – “Unë **** me siguri e di që nuk do të jem në gjendje të kontrolloj nëse ai flet apo takohet me dikë jashtë martesës. Nuk ndjej asgjë, vërtet nuk ndjej.”

Melodi Holt

When kërkoi të ndante mendimet e saj mbi Sheree, Melodi tha: “Unë nuk di asgjë negative për të, kështu që nuk kam asgjë negative për të thënë. Nuk më intereson realisht.”