Marshall Glaze e Love Is Blind shpall fejesën

Klea

Marshall Glaze e Love Is Blind shpall fejesën

Dashuria është në ajër dhe urimet janë në rregull Marshall Glaze nga Dashuria eshte e verber. Së fundmi ai ka njoftuar në Instagram fejesën e tij me të dashurën e tij, Chay Barnes.

Ylli i realitetit të Netflix pati një ecuri të vështirë gjatë sezonit të tij origjinal të Love Is Blind. Shikuesit e panë atë të dashurohej marrëzisht me të fejuarën e tij, Jackie Bonds, por në fund iu thye zemra.

Pasi u transferuan bashkë, Jackie dhe Marshall patën një marrëdhënie mjaft të trazuar. Përfundimisht, dyshja e ndërprenë fejesën dhe Jackie filloi të takohej me një tjetër anëtar të kastit të LIB, Josh Demas. Dhe si gjithmonë, Marshall e trajtoi atë situatë me hir dhe klas. “Gjithçka ndodhi për një arsye,” tha ai në lidhje me ndarjen e tij me Jackie. “Dhe unë nuk kam asnjë vullnet të keq dhe nuk uroj dëm askujt. Jeta është shumë e shkurtër për të mbajtur mëri apo ndonjë gjë tjetër.”

Marshall është (më në fund) drejt altarit!

Gjërat e mira vijnë për ata që presin, dhe Marshall po feston një fitore të madhe! Fansat takuan të dashurën e Marshall, Chay, gjatë një episodi të mëparshëm të After the Altar. Që atëherë, ata kanë jetuar të lumtur në flluskën e tyre të dashurisë.

Marshall e bëri pyetjen e madhe në dhjetor dhe e ndau lajmin në internet vetëm disa ditë më parë. “Një ditë kaq e veçantë. Ajo nuk e kishte idenë”, ka shkruar ai postimin. “GOTCHA!”

Momenti i veçantë u mundësua nga bashkë-ylli i Marshall’s LIB, Irina Solomonova, e njohur edhe si zuzarja më e madhe e sezonit 4, falë kompanisë së saj të planifikimit të ngjarjeve.

Nuk kemi asnjë fjalë nëse Josh dhe Jackie i kanë dërguar lule çiftit të sapofejuar; megjithatë, disa fytyra të tjera të njohura u hodhën në komente për të treguar dashurinë e çiftit.

Brett Brown la një koment, duke thënë: “Njeri, nuk mund të ishe më i lumtur për ju të dy! URIME!!!!! Dhe foto të bukura! Vetëm sigurohuni që ditën e dasmës të keni një rrobaqepës të mirë. Urime përsëri brotha!!”

Kwame Appiah gjithashtu komentoi, duke shtuar, “Ky është GUYYY im. Jam shumë i lumtur për ty burrë. Ti i meriton të gjitha!!!”