Marrja në pyetje e Forcave Speciale të Tom Sandoval e sheh atë të pjekur në skarë për manikyrin e thonjve

Klea

Marrja në pyetje e Forcave Speciale të Tom Sandoval e sheh atë të pjekur në skarë për manikyrin e thonjve

Ylli i Vanderpump Rules Tom Sandoval ka ndjerë të gjitha ndjenjat kohët e fundit. Epo, të paktën Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë. Pasi pa një video nga nëna e tij, Terri Green, Sandoval u shpërnda në lot.

A po e tërheq më në fund presioni dhe stresi nga Scandoval? Në fund të fundit, ai u përpoq të luante viktimën me stafin kur e kishin pjekur në skarë. Por stafi e dinte që ai e vuri veten në atë situatë.

Herën e fundit, pesë rekrutët e fundit, Erin Jackson, Nick Viall, Tyler Cameron, JoJo Siwa dhe Tom u kapën nga forcat armike. Në finalen e sezonit 2, ata do të përballen me provën e tyre më të vështirë deri më tani: marrjen në pyetje intensive dhe të palëkundur. Pra, kush do ta kalojë fazën përfundimtare të përzgjedhjes?

Tom hapet për thonjtë e tij

Në një vështrim të fshehtë të finales, Sandoval po ndryshonte rrobat e tij. “Mendërisht, unë tashmë jam shumë i shtrirë – i privuar nga gjumi, i privuar nga ndjesitë,” tha ai në një intervistë rrëfimi. Ai deklaroi se i është “bërritur” dhe “torturuar” gjatë konkurrimit në emision. Sipas Tomit, ai po zhytej në skajin e “pikës ku unë plas”.

Ndërsa Tom ndërroi rrobat e tij, një hetues e pyeti për “llakun” e thonjve. Tom mërmëriti, “Oh, është thjesht gjëja ime.”

Marrësit në pyetje nuk ishin adhurues të manikyrit të bardhë të markës së Tomit. Ata thanë se Tom ishte në rrugën e shpejtë për “një shuplakë ose më keq”. Pyetësi i frikshëm tha: “Unë dua që ju ta harroni këtë” ndërsa kapi duart e Tomit. Ai manikyr i mallkuar po bënte kërdinë.

“Unë dua që ju të filloni të dëgjoni atë që po ju thonë. Asnjë ngatërresë”, tha hetuesi. Ai shtoi: “Nuk ka vonesa të gjërave”.

Unë nuk jam i bindur që Tom do ta mbajë atë së bashku gjatë këtij procesi përfundimtar. Ai duket i trullosur dhe gati për të qarë… përsëri.

Përfundimi i sezonit 2 i Forcave Speciale: Testi më i Vështirë në Botë transmetohet të hënën në orën 21:00 ET në Fox.