Marrëveshje ose pa marrëveshje Pritësi i ishullit Joe Manganiello zbulon frymëzimet

Klea

Marrëveshje ose pa marrëveshje Pritësi i ishullit Joe Manganiello zbulon frymëzimet

Kur Marrëveshje ose No Deal Island u shpall, premisa dukej e çmendur. Është një përzierje e Deal ose No Deal origjinale, e përzier me Survivor. Disi. Gjatë kësaj loje, 13 garuesit po qëndrojnë në ishullin privat në hije të Banker. Garuesit do të konkurrojnë në sfidat kërkuese fizike për të siguruar një çantë. Joe Manganiello vepron si pritës dhe ndërlidhës ndërmjet lojtarëve dhe Bankierit. Dhe ka 200 milionë dollarë të shpërndara në mesin e çantëve. Lojtari i fundit i mbetur do të luajë kundër Banker për të gjitha çmimet e fituara nga garuesit.

Dy prej lojtarëve tashmë janë të njohur për fansat e televizionit realitet. Real Housewives of Atlanta, Claudia Jordan, ishte një model valixhesh Deal or No Deal për disa sezone. Pra, ajo di pak për lojën. Dhe legjenda e Survivor “Boston” Rob Mariano është gjithashtu atje për të mposhtur Bankerin. Le ta pranojmë, loja e tij mendore dhe sociale është e mahnitshme.

Howie Mandel i dorëzoi Xhoit pishtarin

“Po prisja rastin e duhur dhe kjo ishte e gjitha. Më kërkuan të isha në Survivor në një moment, “tha Joe për PEOPLE. “Kështu që ata më hapën shfaqjen, [Deal or No Deal Island]. Isha sikur nuk e keni idenë se me kë po flisni. Unë jam një adhurues i madh i shfaqjeve të lojërave. Një nga tërheqjet e mëdha është të shohësh se si njerëzit ndërveprojnë me njëri-tjetrin.”

Ish-prezantuesi i Deal or No Deal Howie Mandel filmoi një promo me Joe. “Ne xhiruam një promo vërtet argëtuese për shfaqjen ku ai në fakt më jep çantën për ta marrë përsipër. Ne qeshëm mirë për këtë, “tha Joe.

“Howie është një djalë me të vërtetë argëtues, i dashur, bujar, por ky është një shfaqje shumë, shumë e ndryshme. Padyshim që ekziston një komponent i Deal or No Deal, por është me të vërtetë një serial aksion-aventure, si një Survivor. Epo, sillni insektet, gjarpërinjtë dhe merimangat!

Joe kanalizoi disa hostë të mirënjohur për koncertin e tij Deal or No Deal Island

Joe Manganiello, mikpritës i Deal or No Deal Island

Pra, nga kush u mbështet Joe për frymëzim për koncertin e tij të ri të pritjes? Ai modeloi personazhin e tij pritës sipas Howie dhe Jeff Probst, i cili pret Survivor. Aktori i True Blood shikoi edhe dy prezantues të tjerë.

“Unë gjithashtu kam menduar shumë për Joe Rogan, kur shikon prapa te Faktori i Frikës dhe shikon njerëzit në situata të pakëndshme,” tha Joe. “Gjithashtu, Dan Cortes, MTV Sports. Ai ishte OG. Unë jam nga Pitsburgu dhe ai vjen dhe shikon ndeshjet e Steeler në shtëpinë time.”

Aktori vazhdoi: “Unë gjithmonë i them atij: “Ti je një frymëzim i madh për mua”. Kjo është ndoshta një bashkim i përbindëshit të Frankensteinit të të katër tyre.”

Dhe mikpritësi i ri e di se sa të larta janë aksionet. “Ka para që ndryshojnë jetën atje, kështu që tensionet janë të larta, emocionet janë të larta. Ka një zemërthyerje të pabesueshme, dhe ka vetëm emocion dhe brohoritje të pabesueshme për gjithçka që ndodhi, “shpjegoi Joe. “Ishte vërtet një eksperiment social kaq i jashtëzakonshëm për t’u parë.”

Deal or No Deal Island shfaqet premierë të hënën, më 26 shkurt, në orën 21:30 ET, në NBC dhe do të kalojë në orarin e rregullt 22:00 ET të hënën, më 4 mars. Episodet do të jenë të disponueshme në Peacock për t’u transmetuar ditën tjetër .