Kyle Richards

Klea

Marrëdhënia lezbike e Kyle Richards do të shfaqet në sezonin 14 të “RHOBH”, Dorit Kemsley promovohet në kohë të plotë dhe Kathy Hilton kthehet!

Marrëdhënia lezbike e Kyle Richards do të shfaqet në sezonin 14 të “RHOBH”, Dorit Kemsley promovohet në kohë të plotë dhe Kathy Hilton kthehet!

Sezoni i ardhshëm 14 i Amvise të vërteta të Beverly Hills do të eksplorojë Kyle Richards' marrëdhëniet lezbike dhe Dorit Kemsley është graduar me kohë të plotë.

Kyle Richards

Siç u raportua më parë, kishte shqetësime për Kyle Richards' rikthim për sezonin 14 të Amvise të vërteta të Beverly Hill — varet nga gatishmëria e saj për të zbuluar marrëdhënien e saj lezbike me Morgan Uejd. Kyle që atëherë ka rënë dakord me kërkesat e prodhuesve, duke përfshirë Morgan në historinë e saj të sezonit 14.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Ndërkohë, Dorit Kemsley fillimisht u gradua në “shoqe e një amvise”, në sezonin 14 për shkak të hezitimit të saj për të zbuluar çështjet e saj martesore në kamera. Megjithatë, duke ndjekur e Dorit Njoftimi publik më 9 maj për ndarjen e saj nga bashkëshorti, Paul “PK” Kemsleye Dorit transparenca për problemet e saj martesore e ka rikthyer atë në një status me kohë të plotë për sezonin e ardhshëm.

Dorit Kemsley

Ky ndryshim vjen pasi u konfirmua se thashethemet për çiftin jetojnë në shtëpi të ndara, të cilat Dorit kishte fshehur nga shikuesit për vite me radhë, ishin vërtet të vërteta.

Dorit dhe PK

Xhirimet për sezonin 14 të Amvise të vërteta të Beverly Hills ka filluar zyrtarisht, kapja e një momenti mes miqve të larguar – Dorit Kemsley dhe Kyle Richardstë cilët u panë së bashku pak më vonë Dorit njoftoi ndarjen nga Paul “PK” Kemsley.

Kyle Richards

Të dy janë fotografuar në një bisedë të thellë në një festë të organizuar nga ata RHOBH bashkë-yll, Sutton Strackemë 11 maj. Ngjarja, e cila përqafoi një temë “surrealiste”, pa Kyle veshur me një koke dramatike me brirë dhe Dorit duke veshur një kapele të zezë të madhe, të dyja duke bërë deklarata të guximshme në modë. Imazhet nga mbledhja me stil kanë filluar të qarkullojnë në internet.

Kyle Richards

Gjatë të njëjtit event, anëtarët e kastit që po kthehen, Erika Jayne dhe Garcelle Beauvais u panë gjithashtu duke u përfshirë në diskutime me Kyle dhe Dorit. Kathy Hiltoni cili më parë kishte shfaqur në Amvise të vërteta të Beverly Hills në një rol të përsëritur “shoqe”, bëri të ndjehej edhe prania e saj.

Kyle Richards

Festa është kapur me detaje nga një prej të pranishmëve, Jay Jackson, i cili hyri në Instagram për të ndarë momente nga mbledhja. Ai ka postuar një video që ka zmadhuar Dorit dhe Erika duke pasur atë që dukej të ishte një bisedë intensive. Një tjetër klip shfaqi prezantuesin, Sutton Strackeduke iu drejtuar të ftuarve, ku ajo deklaroi: “Është 100-vjetori i lëvizjes surrealiste, dhe unë e dua këtë”, duke zbuluar në mënyrë efektive temën e ngjarjes.

Kyle Richards

Me kalimin e mbrëmjes në festë, të gjithë yjet u mblodhën në skenë. Personaliteti i mediave sociale, Dylan Mulvaneyiu bashkua atyre duke marrë mikrofonin për të folur me të pranishmit.

Kyle Richards

Në një zhvillim të veçantë, Kyle Richards' burri i larguar, Mauricio Umanskyështë parë duke kaluar mbrëmjen me PKedhe pse mbetet e paqartë nëse dalja e tyre ishte e dokumentuar për Amvise të vërteta të Beverly Hills. Mauriciobashkëthemelues i The Agency, ka postuar një video selfie nga sedilja e pasagjerit, si PK me makinë, duke zbuluar se ata ishin nisur për në festivalin e muzikës Cruel World.

Mauricio Umansky

Ky tubim festiv ka ndodhur pak më vonë Dorit, 47, dhe PK, 56, shpallën publikisht vendimin e tyre për t'u ndarë, duke mbyllur një kapitull të martesës së tyre nëntëvjeçare.

Dorit dhe PK Kemsley kohët e fundit adresoi spekulimet e vazhdueshme për martesën e tyre me një deklaratë të përbashkët të sinqertë në mediat sociale.

“Ne si çift kemi qenë subjekt i shumë spekulimeve për martesën tonë. Ne kemi pasur betejat tona gjatë viteve të fundit dhe vazhdojmë të punojmë përmes tyre si dy njerëz që e duan njëri-tjetrin dhe ndajnë dy fëmijë të mrekullueshëm së bashku, “thanë ata të enjten.

Dorit Kemsley

Vështirësitë martesore të çiftit kanë qenë një temë e përsëritur, veçanërisht e paraqitur në sezonin 13 të Amvise të vërteta të Beverly Hills. Pavarësisht këtyre sfidave, sezoni u mbyll me Dorit duke shprehur optimizëm për marrëdhënien e tyre, duke deklaruar se ata “po bënin më mirë se kurrë” në janar.