Marrëdhënia e Shannon Beador me ish-burrin David nuk është më civile

Klea

Marrëdhënia e Shannon Beador me ish-burrin David nuk është më civile

Më 2 gusht, Real Housewives of Orange County luan Shannon Beador dhe Vicki Gunvalson vizituan Watch What Happens Live. Brooke nga Cincinnati e pyeti Shannon: “Tani që sapo je beqare, a ka ndonjë bravolebritet mbi të cilin ke vëmendje dhe dëshiron të lidhesh me të në BravoCon?”

“Herën e fundit që isha [at BravoCon], – u përgjigj Shannon, – kishte shumë të rinj. Thjesht dua ta bëj të qartë, nuk jam pumë… Kështu që nuk po kërkoj askënd më të ri.”

“Unë nuk e di se sa njerëz ‘të moshuar’ ka,” shtoi Shannon. “Unë jam 59.”

Hej, nuk ka asgjë të keqe të dalësh me një djalë më të ri, Shannon. Për sa kohë që ata janë mjaftueshëm të pjekur për të bërë një bisedë dhe mund të përballojnë t’ju çojnë në darkë, ata mund të jenë shumë argëtues. Dhe djemtë më të rinj zakonisht kanë shumë më tepër energji sesa burrat 60-vjeçarë. Jo se ka ndonjë gjë të keqe me 60-vjeçaret, por ajo nuk duhet të kufizojë veten. Burrat jo.

Ajo që ne të gjithë do të jemi mirënjohës të dëgjojmë, megjithatë, është se ish-bashkëshorti David Beador nuk ka të shtënë. Të dy nuk janë më në terren civil, pavarësisht se kanë shijuar një ribashkim miqësor shumë kohët e fundit.

Gjetja e një burri Bravo për Shannon

(Foto nga: Fred Jagueneau/Bravo)

Kur nikoqiri i WWHL, Andy Cohen, sugjeroi që kapiteni Glenn Shephard nga jahti me vela “Below Deck” mund të ishte i përshtatshëm për të, Shannon u përgjigj shpejt: “Endi, do të them, unë u rrita në varka”. Pyes veten nëse kapiteni Glenn e pa këtë dhe është i interesuar. Ki kujdes, Glenn. Shannon mund të jetë një rrëmujë e nxehtë. Pastaj përsëri, a nuk është Glenn tashmë i kënaqur me kënaqësi?

Duke vazhduar, Andi tha: “E fundit [time] ne të pamë, që ishte disa muaj më parë, dukej sikur… marrëdhënia jote me Davidi [Beador, Shannon’s ex-husband] ishte shumë civil. Vazhdoi kështu?” Shannon dhe David ishin lidhur pas ndarjes së tij nga gruaja e tij aktuale, Lesley Beador. Madje së bashku morën pjesë edhe në maturën e vajzave të tyre binjake Adeline dhe Sophie.

“Jo,” u përgjigj ajo shkurt. Kur Andi tha se i vinte keq që e dëgjoi këtë, ajo tha: “Është në rregull.” Por ajo dukej e trishtuar. E di që ajo shpresonte të vazhdonte një marrëdhënie miqësore për hir të tre vajzave të tyre.

Real Housewives of Orange County vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.