Marrëdhënia e Gigi Hadid me Bradley Cooper është 'më serioze'

Klea

Marrëdhënia e Gigi Hadid me Bradley Cooper është ‘më serioze’

Nga Zayn Malik te Tyler Cameron, Gigi Hadid ka pasur një histori mbresëlënëse takimesh. Nuk presim asgjë më pak nga vajza supermodele e yllit të Real Housewives of Beverly Hills, Yolanda Hadid. Kohët e fundit, ajo e rriti lojën e saj tek aktorët e listës A dhe po takohet Bradley Cooper. Thuhet se gjërat po bëhen serioze. Flisni për një çift të fuqishëm!

Romanca e lulëzuar e Gigi dhe Bradley

Thashethemet për një romancë mes Gigi dhe Bradley nisën në tetor 2023 kur të dy u panë duke darkuar së bashku. Vetëm pak javë para atij takimi, Gigi u përfol se ishte në lidhje me kompozitorin e muzikës Cole Bennett. Megjithatë, duket se Bradley arriti ta fshinte atë nga këmbët.

Disa persona të brendshëm me buzë të lirshme i dhanë People detajet rreth romancës së Bradley-t dhe Gigi-t. Ai është 49 vjeç. Ajo është 29. Në pamje të parë, është e paqartë se çfarë do të kishin të përbashkët, por një burim i afërt me çiftin tha se ata janë në një “marrëdhënie të plotë” që po i bën ata të dy të lumtur.

“Ata janë të dy të zënë, por arrijnë të kalojnë kohë së bashku dhe po kënaqen me njëri-tjetrin”, shpjegoi burimi. “Nuk isha i sigurt se kjo ishte diçka tjetër veçse një përplasje rastësore kur filloi, por është bërë më serioze.”

Edhe pse mund të duket sikur këta të dy janë nga anët e kundërta të Hollivudit, burimi i brendshëm pohoi se ata filluan të ndërtonin një jetë të pasur shoqërore së bashku. Plus, secili prej tyre ka fëmijë të vegjël, gjë që i ka ndihmuar ata të lidhen. Tani, ata janë të përkushtuar ta bëjnë marrëdhënien e tyre një prioritet.

“Duke marrë parasysh se sa të zënë janë ata të dy me punën dhe familjen, ata ia kanë dalë ta mbajnë këtë gjallë dhe po ecin fuqishëm,” shtoi një tjetër i brendshëm.

“Ata kishin një fillim solid dhe është ndërtuar prej andej,” vazhduan ata. “Secili admiron suksesin e tjetrit dhe ata kanë fëmijë të përbashkët.”