Margaret Josephs thotë se të qenit fizik në RHONJ është 'e papranueshme'

Klea

Margaret Josephs thotë se të qenit fizik në RHONJ është ‘e papranueshme’

Amvise të vërteta të Nju Xhersit u kthye në xhirime dhe shikuesit mund të marrin POV nga dy kampe të ndryshme. Skuadra Teresa Giudice po shkon në një drejtim dhe Ekipi Melissa Gorga po shkon në një tjetër. Në ndërkohë, Danielle Cabral dyshohet se u përpoq të rregullonte fytyrën e Jennifer Aydin me një gotë koktej.

Tani Danielle dhe Jen janë pezulluar nga xhirimet, megjithëse rrugët thonë se Jennifer është jashtë pauzës. RHONJ nuk ka qenë kurrë i njohur për përmbajtjen e tij të shëndetshme dhe të ngrohtë, por pas lançimit të fundit të pijeve, loja ka ndryshuar.

Margaret Josephs ka hyrë në bisedë dhe jep mendimin e saj për humbjen e dukshme momentale të mendjes së Danielit. Le të dëgjojmë se çfarë ka për të thënë shtytësi i pishinës, Us Weekly ka detajet.

“Ne të gjithë jemi të rritur”

Kasti i ansamblit është i mbushur me njerëz punëtorë që kanë qenë atje dhe e kanë bërë këtë. Ajo që ne dimë gjithashtu për ekuipazhin e RHONJ është se ata nuk janë padyshim të ngrohtë dhe të paqartë. Në fund të fundit, Tre e vendosi veten në hartë për rrokullisjen e një tavoline, sepse inteligjenca e saj ishte vënë në dyshim.

Me kalimin e viteve, njerëzit janë ndjekur, kërcënuar, u janë hequr gërshetat dhe është dashur të mbulohen nga djathi fluturues, tani Marge thotë se është shumë. Ndërsa promovonte linjën e saj të re të pijeve joalkoolike, Soirée, ajo tha: “Është e papranueshme”. Diku në Nju Xhersi, ish-bashkëshorti i Danielle Staub po tund me kokë në heshtje në shenjë dakordësie.

“Ka shkuar shumë larg dhe mendoj se nuk është e nevojshme. Të gjithë jemi të rritur. … Ne të gjithë jemi gra të rritura. Të gjithë duhet të jenë në gjendje të kontrollojnë veten, “shtoi Margaret. Thashethemet thonë se Jen dyshohet se e ka shtyrë Danielën, e cila e ndezi atë dhe i dha asaj një mendje të vetën.

Jen di gjithçka për mënyrën e duhur për të hedhur një pije. Ajo bëri pothuajse të njëjtën gjë me Joe Gorga vitin e kaluar në BravoCon. Me sa di unë, Joe është ende duke pritur për faljen e tij, por pavarësisht se ishte i gjithë faji i tij sepse ai është i martuar me Melissa.

Marge u çmend kur dëgjoi detajet

Marge nuk ishte në ngjarjen ku ndodhi përleshja sepse ajo u hodh nga Tre, por sigurisht që nuk u kënaq kur dëgjoi detet. “Gjërat kanë evoluar. Ne kemi evoluar nga kjo, dhe si kolektiv, të gjithë e kemi diskutuar këtë. Gjithashtu, ne thamë se nuk do ta bëjmë më kurrë atë”, vazhdoi ajo. Mendoni se ajo bisedë nuk qëndroi sepse ja ku jemi.

Burimet thanë se mosmarrëveshja mes Jen dhe Danielle ishte “e ndërsjellë” dhe “për një parukier që ata përdorin të dy dhe para për një ngjarje bamirësie që Danielle dyshohet se nuk i ka dhuruar”. Kamerat po rrotulloheshin gjatë mosmarrëveshjes dhe Jennifer mund ose nuk mund të ketë pësuar “gjakderdhje të lehtë” si rezultat i goditjes me kokë nga një enë për pije.

Tingëllon si biznes si zakonisht në New Jersey.