Margaret Josephs 'Jo shumë e lumtur' Rreth rrëfimit të RHONJ

Klea

Margaret Josephs 'Jo shumë e lumtur' Rreth rrëfimit të RHONJ

Sezoni 14 i Amvise të vërteta të Nju Xhersit ka qenë më tepër … përçarëse. Me Teresa Giudice dhe Melissa Gorga që refuzojnë të ndërveprojnë, dinamika është e fikur. Plus, i gjithë grupi i miqve është zhvendosur. Rezultati është një ribashkim i anuluar, i cili sigurisht i bie këmbanave të alarmit. Epo, Gjyqtari Tamra u hodh përsëri për t'u mbrojtur Margaret Josephs dhe rasti i saj i bluve.

Teddi Mellencamp është i zemëruar që Margaret Josephs është e pakënaqur

Shikuesit e RHONJ-it e dinë se Margaret është e pakënaqur sepse dy nga miqtë e saj, Jackie Goldschneider dhe Jenn Fessler, janë hedhur në anije për t'u bërë miq me Terezën. Jackie pretendoi se Margaret donte që ajo dhe Jenn të largoheshin nëse i shoqi i Terezës, Luis Ruelas, kthehej për sezonin 14. Por Tamra pretendoi se pretendimet e Jackie nuk ishin “absolutisht të vërteta”.

Kështu, gjatë podcast-it të tyre Two Ts In A Pod, Tamra dhe Teddi Mellencamp diskutuan për Margaret dhe Jackie. “Oh, do të më duhet të shoh Jackie-n në një moment duke u argëtuar me njerëzit në të njëjtën mënyrë që do të kem nevojë të shoh Margaret duke u argëtuar me njerëzit. Të dy duket se po argëtohen shumë pak. Nuk është sezoni më i mirë i Marge”, tha Teddi.

Tamra ra dakord, duke u përgjigjur: “Nuk është. Nuk eshte. Unë fola me të. Ajo është um… jo shumë e lumtur.” Kjo dukej se e mërziti Tedin. “Epo, ajo zgjodhi ta bënte historinë e saj historinë e saj,” tha ajo.

“Ajo foli për një milion gjëra të ndryshme, por ato vetëm po flasin, vetëm po tregojnë…” tha Tamra. Por më pas Teddi erdhi në HOT. “Më vjen keq. A do ta shihnit më mirë që ajo t'i jepte një shiringë plot ilaç qenit të saj dhe ai të urinonte në dysheme? e pyeti ajo Tamrën.

Ylli i Real Housewives of Orange County u përgjigj: “Jo. Por ata do ta tregojnë atë duke folur për Terezën pa pushim. Pavarësisht nëse ajo e bëri atë apo jo.” Megjithatë, Teddi nuk do të lëvizte. “Epo, ajo zgjodhi të bënte historinë e saj Jan [Josephs] dhe Tereza”, tha ajo. Dua të them, Margaret në fakt është duke pikëlluar humbjen e ish-bashkëshortit dhe të dashurit të saj. A duhet të sajojë diçka tjetër?

Meqenëse ribashkimi është anuluar, finalja e sezonit 14 thuhet se do të shërbejë edhe si finale edhe si ribashkim. Unë mendoj se ne do të duhet të presim dhe të shohim nëse ai episod jep.

Real Housewives of New Jersey vazhdon të dielave në 8/7c në Bravo.