Margaret Josephs jep përditësime mbi marrëdhënien me Teresa Giudice

Klea

Margaret Josephs jep përditësime mbi marrëdhënien me Teresa Giudice

Makthi ynë i gjatë kombëtar ka marrë fund! Më në fund, ne kemi një përditësim mbi marrëdhëniet ndërmjet Margaret Josephs dhe Teresa Giudice pas atij ribashkimi të bezdisshëm të sezonit 13 që mërziti shumë njerëz.

Real Housewives of New Jersey përfundoi me një shënim të pasigurt. Fansat u këshilluan që shfaqja të ndalohej pas toksicitetit të të gjithëve. Sezoni 14 është supozohet për të filluar xhirimet këtë muaj. Tani Marge jep një përditësim se ku qëndron ajo me Tre dhe mbajtësin e jammieve të Nonno-s, Luis Ruelas.

Marge është gati të shkojë në punë!

Foto: BFA Madison McGaw

Marge mori gjithçka për drekën luksoze të Jill Zarin dhe e ushqeu me Extra pas pasojave të zemërimit të Tre. Ndoshta është e sigurt të thuhet se nuk do t’i shohim Terezën dhe Margaretën duke u shoqëruar dhe duke i bërë flokët njëra-tjetrës. “Unë mendoj se ribashkimi tha të gjitha,” zbuloi Marge.

Ajo preku gjithashtu nëse do të filmonte apo jo me Luisin, nëse do të paraqitej mundësia. “Kurrë nuk kam thënë se kisha frikë të filmoja me të [Luis]. Nuk kam frikë të filmoj me askënd. Mendoj se pozicioni im në emision ka treguar se nuk jetoj me frikë, thjesht kam standarde.” Pika e drejtë. Një gjë nga e cila Marge nuk ka frikë është Tereza ose ndonjë prej ndjekësve besnikë të Terezës.

Po Gorgas?

Për sa i përket betejës famëkeqe Gorga/Giudice, Marge nuk sheh një të ardhme shumë të ndritur. “E dini çfarë? Unë gjithmonë e mbaj atë shpresë për ribashkimin e familjeve, por nuk mendoj se ka ndonjë shpresë, “tha ajo.

Thënë kështu, Marge beson se sezoni 14 do të jetë një vazhdim fantastik i çmendurisë së vitit të kaluar. “Mendoj se hyj në çdo sezon njësoj: thjesht të jem autentikisht vetvetja. Këto gra janë shoqet e mia – shumica prej tyre do të thosha se janë shoqet e mia. Unë me të vërtetë i dua ata.”

Margaret po ashtu uron yjeve të saj me fat që të gjithë të ecin përpara nga atmosferat e këqija. “Dhe ju e dini, shpresojmë se shumica prej nesh mund t’i kapërcejnë gjërat dhe thjesht ta çojnë përpara. Për këtë bëhet fjalë, ka të bëjë me një grup miqsh, gra me opinione dhe kalimin e kohës së mirë”, shtoi ajo.

Për momentin, nuk ka detaje të mëtejshme se kur do të fillojë prodhimi. Ne do të duhet të supozojmë se të gjithë po përgatiten për të përhapur atë dashuri, dashuri, dashuri në të gjithë Nju Xhersin.

NA THONI – A DO TË KRIHET MARGE NË HIRET E MIRË TË TERESËS? A DO TË JETË SEZONI 14 MË PAK TOKSIK?