Margaret Josephs i hedh pak hije Jackie Goldschneider

Klea

Margaret Josephs i hedh pak hije Jackie Goldschneider

Kur bëhet fjalë për The Real Housewives of New Jersey, nuk ka kurrë mungesë të hijes dhe dramës. Duket se disa nga zonjat kanë filluar herët përpara debutimit të sezonit 14. Domethënë, Margaret Josephskur aludonte për yllin e saj dhe ish-zotën e saj, Jackie Goldschneider.

Në një intervistë të re me Extra, Marge pohoi se disa bashkë-yje nuk janë njerëzit që ajo “mendonte” se ishin. “Ka shumë ndryshime në marrëdhënie [this season], e cila është pak e çuditshme për mua, “tha Marge. “Unë mendoj se kjo ndodh në miqësi.”

Përveç grindjes së saj me Margaret, e cila do të ndodhë gjatë sezonit 14, Jackie u përplas gjithashtu me një tjetër shtëpiake që nuk dyshon – Melissa Gorga. Megjithatë, sipas Marge, mishi i Jackie me Mel nuk ka të bëjë fare me gjendjen aktuale të marrëdhënies së tyre. “Disa njerëz që mendoja se ishin miqtë e mi, thjesht nuk janë,” këmbënguli ajo. “[They’re] jo njerëzit që mendoja se ishin, dhe mendoj se të gjithë e dinë se kush është.”

Margaret gjithashtu ka disa mendime për Teresa Giudice dhe Jennifer Aydin

Jashtë përplasjes mes Margret dhe Jackie, sezoni i ri i RHONJ do të shfaqë marrëdhënien e 56-vjeçares me Teresa Giudice pas një sezoni të ashpër 12 dhe 13. Dyshja u grindën për thashethemet për bashkëshortin e Tre, Luis Ruelas, dhe besnikërinë e Marge ndaj Melissa dhe Joe Gorga. Dhe sipas veterinerit të Shtëpisë, disa gjëra nuk ndryshojnë kurrë.

“Unë nuk kam më asnjë lidhje me Terezën,” tha Margaret. “Mendoj, e dini, e bëmë kur e takova për herë të parë [and] ajo nuk e kuptoi se kush isha… Disa linja u kaluan dhe … nuk dua të bëj asgjë me të.”

Pavarësisht marrëdhënies së saj me OG-në e fundit të serialit, kjo nuk e ndaloi Marge të lidhej me një tjetër prej armiqve të saj – Jennifer Aydin.

“Jennifer Aydin dhe unë jemi në një vend më të mirë,” shpjegoi Margaret, “gjë që është e këndshme për t’u parë. E dini, ka disa momente vërtet të mira, dhe unë mendoj se njerëzit janë të lodhur nga luftimet e vjetra dhe askush nuk duhet ta shohë më këtë vërtet.”

“Ndryshimet dhe ndërrimet janë argëtuese për t’u parë,” përfundoi ajo.

Real Housewives of New Jersey pritet të kthehet në Bravo për sezonin 14 në 2024.