Margaret Josephs

Klea

Margaret Josephs dhe Rachel Fuda mbështesin Danielle Cabral për luftimin me Jennifer Aydin

Margaret Josephs dhe Rachel Fuda mbështesin Danielle Cabral për luftimin me Jennifer Aydin

Margaret Josephs dhe Rachel Fuda kanë dalë përpara në mbrojtje të vendosur të Danielle Cabralpas sherrit shpërthyes që tronditi Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit në episodin e tij të fundit.

Jennifer Aydin

Përplasja mes Danielle dhe Jennifer AydinTereza Giudice Ngjarja me temë tulum zuri në qendër të vëmendjes, duke shkaktuar reagime të nxehta dhe duke rezultuar në pezullimin e përkohshëm të të dy palëve nga xhirimet.

Në një intervistë ekskluzive me Faqja e gjashtë në fillimin e Mezcalum NYC Pride të DJ Eliad Cohen, Margaret shprehu habinë e saj në të Aydinit agresion ndaj Kabrale.

Margaret Joesphs

“E verteta eshte Jennifer me të vërtetë e shtyu atë shumë më shumë nga sa e kisha menduar ndonjëherë dhe ishte vërtet agresori në atë situatë.” Josephs zbuluar. Duke reflektuar mbi incidentin, ajo shtoi, “Kur e pashë të riprodhohej, u thashë: “Uau”.

Përplasja u përshkallëzua kur Jennifer i akuzuar Danielle duke përçmuar ekipin e saj glam, duke udhëhequr Kabrale të hakmerret duke hedhur një pije dhe madje duke përplasur një filxhan plastik të Aydinit fytyrë.

Margaret Josephs

Margareti cili ka pasur një histori të trazuar me Danielle por së fundmi është afruar më shumë me të, theksoi: “Nuk e kam shtyrë kështu. Kjo nuk ndodhi mes meje dhe Danielle.”

Rachel Fuda, gjithashtu një aleat i ngushtë i Kabralebëri jehonë Josephs‘ ndjenjat, duke pohuar se e Danielle reagimi ishte i justifikuar duke pasur parasysh rrethanat. “Danielle bëri atë që do të bënte kushdo në këtë grup,” Fuda vërejti. “Nëse dikush ju shtyu me kaq forcë, ju jeni plasaritur në kokë.”

Rachel Fuda

Në lidhje me e Jennifer Aydin sjellje, Rachel theksoi modelin e saj të perceptuar të agresionit dhe kalimit të kufijve.

“Bazuar në historikun e agresionit dhe mungesës së kufijve të Jennifer Aydin, ajo që dëgjova dhe ajo që pashë ishin në të vërtetë e njëjta gjë. Kjo është pritshmëria ime për Jen.” Fuda shpjegoi, duke lënë të kuptohet e Aydinit prirje për provokim.

Rachel Fuda

Pavarësisht tensionit të vazhdueshëm nga sherri, të dyja Josephs dhe Rachel janë të etur për të kaluar dramën dhe fokusohen në festimin e Muajit të Krenarisë dhe mbështetjen e komunitetit LGBTQIA+.

Margaret theksoi angazhimin e saj të gjatë ndaj Krenarisë, duke nënvizuar rëndësinë e saj dhe duke thënë, “Krenaria ka të bëjë me festimin dhe ne jemi këtu për ta bërë këtë.”

Margaret Josephs

Fuda i bëri jehonë kësaj ndjenje, duke shprehur entuziazmin e saj për mesazhin e unitetit dhe dashurisë së eventit. “Kjo ngjarje sonte thjesht përfaqëson kaq shumë unitet dhe dashuri që na mungon në komunitetin tonë.” Rachel vërejti. “Nëse e keni këtë platformë dhe nuk e përdorni për gjëra pozitive, atëherë cili është qëllimi? Duhet të ketë më shumë se toksiciteti.”

Ngjarja e fillimit të Krenarisë, e bashkëorganizuar nga Eliad Cohen dhe Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut yll Erin Lichy, tërhoqi një përzierje personalitetesh dhe influencuesish të realitetit televiziv, të gjithë së bashku për të festuar përfshirjen dhe mbështetjen.

Rachel Fuda

Mbrëmja paraqiti kokteje mezcal nga Mezcalum i Lichy dhe debutimi i e Cohen single i ri, “Touch Me”.

Ndërsa drama vazhdon të zhvillohet Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit, fansat mund të shikojnë episodet e reja që transmetohen të dielave në orën 20:00 ET Bravome tensionet në rritje dhe aleancat që ndryshojnë vazhdimisht.