Margaret Josephs dhe Kyle Richards janë amvisat e fundit të vërteta që mbështesin Andy Cohen pas padisë së Leah McSweeney

Klea

Margaret Josephs dhe Kyle Richards janë amvisat e fundit të vërteta që mbështesin Andy Cohen pas padisë së Leah McSweeney

Kur Real Housewives of New York City alum Leah McSweeney ngriti një padi kundër Andy Cohen dhe Bravo, u habita. Në padinë e saj, Lea pretendoi se në prapaskenë, Bravo ishte pre e alkoolizmit të saj, duke u përpjekur ta josh atë që të rikthehej. Më pas ajo pretendoi se Andi u ofronte kokainë amvisave të tij të preferuara. Disa amvisa kanë folur tashmë për të mbrojtur Andin. Tani Kyle Richards dhe Margaret Josephs po japin mbështetjen e tyre.

Ndërkohë përfaqësuesi i Andit ka lëshuar një deklaratë në lidhje me pretendimet e Leas. “Pretendimet kundër Andit janë krejtësisht të rreme,” tha përfaqësuesi i tij.

Margaret dhe Kyle e kanë kthyer Andin

“Dua të them gjithashtu për akuzat për kokainë, Andi nuk më ka ofruar kurrë kokainë. Unë jam shoqe me çdo shtëpiake”, tha Margaret për Page Six. “Ai kurrë nuk i ka ofruar asnjë amvise kokainë. Këto akuza nuk janë gjë tjetër veçse të vrasin karakterin e tij dhe kjo është e neveritshme.” Ajo vazhdoi, “Endi Cohen që unë njoh nuk është gjë tjetër veçse profesionist dhe qesharak. Kam pasur vetëm ndërveprime pozitive. Nuk kam qenë kurrë në një situatë të festave me të si ajo që thotë Lea.”

Margaret nuk pi alkool, megjithëse nuk është alkoolike. “Produksioni nuk më ka bërë kurrë presion, kurrë nuk më ka ofruar kokteje apo diçka të tillë. Ata në fakt janë shumë mikpritës për mua, “shpjegoi ylli i Real Housewives of New Jersey.

Dhe Real Housewives of Beverly Hills OG Kyle gjithashtu kundërshtoi pretendimet e Leas. “Unë kurrë nuk e kam parë Andin të marrë drogë, të ofrojë drogë ose të bëjë ndonjë gjë të papërshtatshme ndonjëherë. Dhe unë jam një nga njerëzit më të afërt me Andin”, tha ajo. “Ka një arsye që ai nuk ndjek asnjë prej tyre në Instagram. Atij i pëlqen të mbajë disi një distancë nga të gjithë ata”, tha Kyle. “Ai është profesionist.”

Kyle është gjithashtu i matur. “Ne kurrë nuk jemi bërë të ndihemi sikur duhet të pimë, asnjëherë as edhe një herë. Dhe unë nuk kam pirë tani një vit e tetë muaj dhe nuk kam pasur asgjë tjetër përveç mbështetjes si nga kompania e prodhimit ashtu edhe nga rrjeti,” komentoi ajo.

Heather Dubrow dhe Meghan King mbrojnë Andin

Heather Dubrow, e cila luan në The Real Housewives of Orange County, i bëri jehonë ndjenjave të Kyle dhe Margaret. “Unë kam qenë i përfshirë në këtë ekskluzivitet në një mënyrë ose në një tjetër për më shumë se 13 vjet dhe unë, padyshim, mund të flas vetëm nga përvoja ime,” tha Heather, “por kurrë, kurrë nuk jam ndjerë sikur dikush po përpiqej të më bënte të pija. alkoolit. Unë kurrë nuk kam parë dikë tjetër të detyruar të pijë alkool.” Ajo shtoi, “Nuk ka qenë asnjëherë një bisedë. Unë jam ndjerë gjithmonë, sinqerisht, shumë i mbrojtur nga producentët dhe nga ekuipazhi.”

Dhe Alumja RHOC Meghan King kujtoi kur u shfaq në Watch What Happens Live me Gina Kirschenheiter. Gina është esëll dhe Andi u sigurua që të mos i jepej alkool gjatë një përzierjeje me Shot-ski. “Endi ishte i shqetësuar sepse Gina nuk pi alkool dhe i tha asistentit të produksionit para gjithë audiencës se si kjo nuk mund të ndodhte më kurrë, veçanërisht me një person të matur si mysafir.”

Epo, Andi me siguri ka shumë amvisa në cepin e tij.