Kailyn Lowry

Klea

‘Mami adoleshente’ Kailyn Lowry më në fund pranon foshnjën e zezë numër 5 dhe ajo pret binjakë!

“Mami adoleshente” Kailyn Lowry Më në fund pranon foshnjën e zezë numër 5 dhe ajo pret binjakë

Kailyn Lowry ka konfirmuar shtatzëninë e saj të përfolur vetëm disa javë pasi u bë e qartë për lindjen e fshehtë të fëmijës së saj të pestë.

Kailyn Lowry

Mami adoleshente 2 Alum njoftoi shtatzëninë e saj gjatë episodit të së premtes në podkastin e saj, “Barely Famous”. 31-vjeçarja konfirmoi se ishte në pritje të binjakëve me të dashurin. Elijah Scott, ndërsa bisedonte me Allison Kuch, gruan e yllit të NFL, Isaac Rochell. Alison dhe Isaac janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku, dhe ish-ylli i MTV njoftoi shtatzëninë e saj ndërsa dyshja diskutuan udhëtimet e tyre të fundit në Tajlandë.

Kailyn Lowry

“Nuk ishim as pranë njëri-tjetrit, por cilat janë gjasat? Dhe pastaj mendoj se ne të dy erdhëm në shtëpi me suvenire të përhershme. Kailyn tha.

Allison u përgjigj: “Prit, ke ardhur në shtëpi me një suvenir të përhershëm? O zot, pse nuk e dija këtë? Të dy mbetëm shtatzënë në Tajlandë.”

Kailyn Lowry

Kailyn më vonë shpjegoi – “Duhet të kem mbetur shtatzënë pikërisht përpara se të largohesha dhe nuk e kisha idenë. Kështu që kur arrita atje, po haja gjithçka. Fytyra më ishte skuqur, por nuk mendoja asgjë për këtë, sepse isha sikur, nuk ka mundësi. Nuk ka mundësi të jem.”

Kailyn Lowry

Allison më vonë tregoi se ishte e befasuar që mbeti shtatzënë kaq shpejt, duke shtuar se ajo gjurmoi ovulimin e saj që e lejoi atë të përcaktonte datën e saj të konceptimit.

“Epo, për të qenë i drejtë, dua të them, kjo është shtatzënia ime e gjashtë, gjashtë dhe shtatë për mua.” Kailyn zbuluar. “Dhe unë kam ngelur shtatzënë kur nuk jam në të vërtetë … sikur kam gjurmuar ovulimin tim dhe kam mbetur shtatzënë në ditët që nuk ishin dritarja ime e ovulacionit.”

Kailyn Lowry

Ne shtator, Kailyn u fotografua duke u larguar nga studioja e saj në Delaware me një mes të madh të dyshimtë, duke ndezur thashetheme të reja për shtatzëninë.

Në fillim të këtij muaji, Kailyn konfirmoi se ajo kishte mirëpritur fshehurazi fëmijën e saj të pestë, një djalë të quajtur Rio, me Skot. Thashethemet për dërgesën e fshehtë qarkullonin prej muajsh, por Kailyn nuk pranoi të njoftonte lindjen e djalit të saj të pestë.

Kailyn Lowry

Kailyn përfundimisht konfirmoi thashethemet në podkastin e saj, dhe më vonë foli për People se pse e mbajti nën radar lindjen e Rios.

“Doja të isha në gjendje të tregoja historinë time sipas kushteve të mia dhe të ndaja atë informacion që doja të ndaja në vend që të isha brenda një detyrimi kontraktual ose skenari”, tha ajo për gazetën.

“Ndjehem sikur është hequr nga poshtë meje herë pas here,” shpjegoi ajo. “Ndihem sikur duart e mia janë të lidhura. Njerëzit po e shpallin atë për mua dhe kështu, në këtë pikë, unë mund të flas vetëm për të.”

Kailyn Lowry

Ajo shtoi – “Në këtë pikë, të paktën mund të përpiqem ta bëj atë sipas mënyrës sime.”

Kailyn është gjithashtu nëna e Creed, 3, dhe Lux, 6, me ish, Chris Lopez. Ajo ndan Lincoln, 9 vjeç, me ish-bashkëshortin, Javi Marroquin dhe 13-vjeçarin, Isaac, me ish-Jo Rivera.

Kailyn Lowry

Kailyn me sa duket u kthye pas Lopez29-vjeçarja u duk se e mbuloi shtatzëninë e saj në një postim të fshirë në Instagram.

Ai shkroi: “Ka një mori moralesh të historisë këtu, por unë e përdor si 2: E vërteta do t’ju bëjë të lirë [laughing emoji] dhe ndaloni së bërë s**t ndaj ppl duke e ditur se nuk do të ishit në rregull nëse do t’ju bëhej juve…”

Kailyn Lowry

Ai shtoi: “Gjithashtu edhe prezervativët”.

Kailyn shkoi në Instagram Story për të ndarë një sërë postimesh me tekst që dukej se tregonin dramën në internet.

Kailyn Lowry

Postimi i saj i parë ishte “Asnjë mbresë e vetme në zemrën time nuk erdhi nga një armik. Lexojeni përsëri.”

Postimi i saj i dytë thoshte: “Ana ime e historisë nuk ka më rëndësi. Jeta ndodhi, më dhimbte, u shërova, por më e rëndësishmja mësova se kush e meriton një vend në tryezën time dhe kush nuk do të ulet më kurrë në të.”

Kailyn dhe Lopez filloi të takohej në 2016 dhe mirëpriti Lux-in në gusht 2017. Ish-ylli i realitetit njoftoi se ishte përsëri shtatzënë në shkurt 2020, mes romancës së çiftit. Lopez konfirmoi se ai ishte babai menjëherë pas kësaj.