Mamaja e Bachelorit Matt James, Patty, reagon ndaj eliminimit të "Golden Bachelor".

Klea

Mamaja e Bachelorit Matt James, Patty, reagon ndaj eliminimit të “Golden Bachelor”.

Patty James’ kohë në Beqari i Artë ishte jetëshkurtër, por me sa duket ajo nuk e mori atë shumë ashpër. Në teori, Patty kishte vetëm 1/22 shanse për të arritur deri në fund. Megjithatë, shumë prisnin që ajo të qëndronte pranë për një kohë. Duke pasur ish Bachelor yll Matt James’ Nëna si një konkurrente krijoi një zhurmë të shtuar për shfaqjen.

Por duke marrë parasysh që Gerry Turner duhej të eliminonte gjashtë femra në natën e parë, gjasat nuk ishin të mëdha. Në ceremoninë e tij të parë të trëndafilave, Gerry u tha të gjitha 22 grave: “Dua që të dini sa mirënjohëse jam që jeni të gjithë këtu dhe keni filluar këtë rrugëtim me mua. Unë gjithashtu e di që kjo po funksionon sepse sonte ndjeva lidhje me disa prej jush.”

Ai vazhdoi: “Për fat të keq, kjo është diçka që kam pasur frikë ta bëj për shumë muaj. Është e vështirë të shikosh femra aq të mrekullueshme sa ti dhe të dish që jo të gjithë do të jeni këtu nesër”. Ishte një natë e hidhur për të qenë të sigurt, por Patty e trajtoi atë me hir, dhe djali i saj pranë saj.

Patty dhe Matt festojnë premierën

Patty shkoi në Instagram për të postuar një foto të televizorit të saj që e shfaqte atë në ekran gjatë premierës së të enjtes së kaluar. Ajo e mbizotëroi postimin duke shkruar: “Nuk ishte menduar të ishte…

“Zoti ka [a] Planifiko për mua (dhe ty ❤️)✨” Matt hyri në seksionin e komenteve për të shkruar, “❤️❤️ Ai me siguri po!”

Matt postoi një video në Instagram me të dashurën e tij, Rachael Kirkconnell, që tregonte ata të dy duke befasuar Patty-n, duke fluturuar me disa ëmbëlsira për të parë premierën. Në mbishkrimin e tij, Matt shkroi, “nuk është një vizitë e papritur, nëse nuk vini duke sjellë dhurata … ne ju duam, ne jemi shumë krenarë për ju dhe shpresoj të gjeni atë për të cilën keni ardhur, ne mezi presim të shikojmë me ju .”

Komentues të tjerë shprehën mbështetje për Patty nën postimin e saj. Një fans shkroi: “Ti dukeshe fantastike! Dhe plani është: ju do të jeni “Bachelorette e Artë” e parë – ABC, ju lutemi bëjeni këtë.” Një tjetër i bëri jehonë të njëjtës ndjenjë, duke shkruar, “Bachelorette tjetër PLATINUM!!! Po të gjithë????❤️.”

Beqaria e Artë vazhdon të enjten në orën 8/7c në ABC.