Mama June

Klea

Mama June Relapses: Shfaqet LARTË SI qift gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë Wild

Mama June Relapses: Shfaqet LARTË SI qift gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë Wild

June Shannon mohoi akuzat se ajo kishte rikthyer drogën pasi u shfaq e zhveshur dhe e ngritur, në një video të fundit të transmetimit të drejtpërdrejtë.

Mama qershor

Mama Qershor: Rruga drejt Shpëtimit Ylli pohoi se ajo ishte e pastër dhe esëll pasi u godit me reagime ndaj videos së TikTok, gjatë së cilës ajo u përfol për trollët në internet.

Mama qershor44-vjeçarja ngjalli shqetësim mes fansave dhe ndjekësve teksa ajo vazhdimisht u ul poshtë kamerës gjatë videos live. Ylli i realitetit tha se po gatuante teksa po vriste për urrejtje, sipas një raporti të TMZ. Ajo pretendoi se duhej të përkulej për të bërë komente për shkak të verbërisë në njërin sy.

Mama qershor

qershor tha për median se ekipi i prodhimit të WeTV kërkon që ajo të bëjë teste javore të drogës. Ajo shtoi se ajo kurrë nuk kishte dështuar në një shqyrtim të drogës.

Ajo tha: “Kjo nuk më mban të pastër, unë më mbaj të pastër.”

Mama June Shannon

Në mars 2019, qershor u arrestua së bashku me të dashurin e atëhershëm, Geno Doak, mes varësisë spirale nga droga. qershor shiti shtëpinë e familjes në Gjeorgji me humbje për të marrë para të shpejta, pasi problemet e saj të varësisë ishin ndezur. qershor dhe Geno u arrestuan për posedim të lëndëve narkotike vitin e ardhshëm. Ata u vizituan në rehabilitim së bashku, por përfundimisht u ndanë, në gusht 2021.

Mjaltë boo Boo

qershor më vonë pranoi se kishte harxhuar 1.5 milionë dollarë për drogën në vitet që çuan në arrestimin e saj.

“Unë e di se bota do të tronditet sepse ju nuk e dinit,” tha ajo për Us Weekly, në mars 2021. “Unë isha jashtë duke bërë shtyp. Unë isha jashtë duke jetuar jetën time. Unë isha jashtë duke bërë, e dini, po bëja një sezon dhe gjëra të tilla.”

Mama June Shannon

Një trailer për sezonin e ardhshëm të “Mama June: Kriza familjare,” ngacmon se emisioni do të përshkruajë ndarjen e trishtë të e qershorit vajza e madhe, Anna “Chickadee” Cardwelli cili luftoi me karcinomën e veshkave për dhjetë muaj.

Mama June Shannon

U shfaq edhe ngacmuesi Alana “Honey Boo Boo” ThompsonDiplomimi i shkollës së mesme, mes ulje-ngritjeve të tjera familjare.

Mjaltë boo Boo

e qershorit vajza, Lauryn “Pumpkin” Efird, u tha kamerave në shikim të parë – “Anna’Kanceri është shumë agresiv.”

Ajo komentoi: “Nuk kam nevojë për më stres për mua.”

Anna 'Chickadee' Cardwell

e Anës ish-bashkëshorti, Michael Cardwell, i paditur qershor për kujdestarinë e fëmijës së parë të ish-it të tij, Kaitlyn, menjëherë pas vdekjes së saj. Michael ishte i martuar me alumin “Here Comes Honey Boo Boo” nga 2014-2017. Michael ka ngritur padi kundër qershor të dielën e 17 dhjetorit, pak më shumë se një javë pas vdekjes së 29-vjeçares. Michael kërkoi nga gjykata e Gjeorgjisë kujdestarinë e 11-vjeçarit, të cilit Anna kishte me një partner të mëparshëm. Ai identifikoi e Kaitlyn-it babai i quajtur Caleb Clark, por pretendoi se atësia nuk u konfirmua kurrë nga një test i ADN-së, dhe as Clark nuk e ka mbështetur Anna ose Kaitlyn ne te shkuaren.

Anna 'Chickadee' Cardwell

Michael ka kujdestarinë e vajzës 8-vjeçare, Kylee, fëmijën biologjik me të cilin ndante Anna.

qershor u përgjigj duke i kërkuar një gjykatësi të Gjeorgjisë për kujdestarinë fizike të përhershme të mbesës së saj. Asaj iu dha kujdestaria emergjente e Kaitlyn më 15 dhjetor.

Anna 'Chickadee' Cardwell

Ajo deklaroi në dokumentet e gjykatës: “Që nga vdekja e nënës, fëmija ka mbetur nën kujdesin, kujdestarinë dhe kontrollin e kërkuesit.”

“Kërkuesi ka pasur më parë kujdestarinë e përkohshme të fëmijës. Kohët e fundit, afërsisht një muaj para se të vuanin, nëna dhe fëmija filluan të banonin me kërkuesin.”

Anna Cardwell

Ylli i realitetit injoroi atë të Michael duke paraqitur kërkesën e saj, duke thënë: “Kërkuesi nuk është në dijeni të ndonjë veprimi tjetër që përfshin kujdestarinë e fëmijës në pritje në këtë apo në ndonjë shtet tjetër.”

Mama Qershor: Kriza Familjare premierë në shkurt.