Amazon

Klea

Makthi i Amazon: Blerësit anulojnë Kryeministrinë për këtë hak kursimi që duhet të ketë!


Makthi i Amazon: Blerësit anulojnë Kryeministrinë për këtë hak kursimi që duhet të ketë!

Mes rritjes së inflacionit dhe përshkallëzimit të çmimeve, blerësit online në SHBA tani mund të gëzojnë kursime të konsiderueshme me ndihmën e një shtesë të zhvilluar rishtazi të shfletuesit. Prezantimi i Capital One Shopping, një mjet falas i krijuar për të gjetur ofertat më të mira në të gjithë internetin.

Për të filluar kursimin, gjithçka që duhet të bëni është të shtoni Capital One Shopping në shfletuesin tuaj. Kjo shtesë garanton të kontrollojë çdo cep të internetit për të gjetur çmimet më të mira për ju. Algoritmi i tij i fuqishëm është aq efektiv saqë përdoruesit e kanë quajtur atë zgjerimi i shfletuesit “marrëveshje të çmendura”.

Amazon

Ja se si funksionon:

Instaloni shtesën: Thjesht shtoni Capital One Shopping në shfletuesin tuaj.

Blini si zakonisht: Shfletoni dyqanet tuaja të preferuara në internet.

Merrni njoftime të menjëhershme: Nëse gjendet një ofertë më e mirë për produktin që po shikoni, një njoftim do të shfaqet menjëherë. I njëjti produkt, vetëm më lirë. Ai madje mund të sugjerojë blerjen nga një shitës tjetër me pakicë nëse ata ofrojnë një çmim më të ulët.

Amazon

Përdorimi i Capital One Shopping është si të kesh në dispozicion një ekip të përkushtuar blerësish personalë. Vetëm vitin e kaluar, Capital One Shopping u kurseu klientëve të saj mbi 800 milionë dollarë. Shtesa është e lehtë për t’u instaluar dhe konfiguruar në sekonda, dhe mund ta çinstaloni po aq lehtë nëse nuk është për ju.

Pjesa me e mire? Është plotësisht falas. Filloni të kurseni sot duke marrë Capital One Shopping KETU.